پست اینستاگرامی رامبد جوان در مورد خداحافظی با ساخت فصل جدید «خندوانه»، واکنش‌های زیادی از سوی مخاطبان به همراه داشت

به نقل از آرتیها رامبد جوان روز چهارشنبه ۸ آذر ویدئویی مربوط به اوایل سال ۱۴۰۱ را در صفحه اینستاگرامش بازنشر داد؛ ویدئویی از گفته‌های خودش در توضیح این مسئله که هیچ‌گاه در «خندوانه» نگفته است اوضاع زندگی عالی است و تلاشش در کل این برنامه فقط ایجاد یک حس خوب بوده است. بازنشر این ویدئو و توضیحات رامبد جوان درباره اینکه احتمالا دیگر هیچ‌گاه خندوانه ساخته نخواهد شد، با واکنش‌های زیادی از سوی مخاطبان روبه‌رو شده؛ اکثر مخاطبان نوشته‌اند حساب خندوانه با سایر برنامه‌های تلویزیونی جداست و دلتنگ این برنامه هستند.

پست اینستاگرامی رامبد جوان در مورد «خندوانه»

پست اینستاگرامی رامبد جوان در مورد «خندوانه»

رامبد جوان در کپشن ویدئوی منتشر شده از اظهاراتش درباره اینکه شرایط را درک می‌کند و هیچ‌وقت نخواسته اوضاع را عالی جلوه دهد، نوشته بود: «هیچ وقت، نه وقت و نه حوصله‌ی کل‌کل با کسایی رو دارم که از سر ناآگاهی و عصبانیت به خندوانه تاختن و انتقادهای غلط کردن، هیچ‌وقت هم از شنیدن نقد درست طفره نرفتم چون همیشه به کیفیت و پیشرفت خودم و فرهنگم و آثارم و گروه بزرگی که با من همکاری می‌کنن، اهمیت می‌دم. 

آقایی از سر دلخوری‌های شخصی، روزی به سفر ما و تصمیم خانوادگی‌مون تاخت و من مثل بیشتر اوقات از او هم گذشتم. ولی طفلک گرفتار نقد خودش شد و… با انتشار این ویدیو قصد ندارم همچنان پاسخ شخص مشخصی رو بدم. ولی بد نیست اونایی که بدون اطلاع و آگاهی و تماشای دقیق و درست خندوانه تحلیل‌های غلط و تعابیر اشتباهی رو ابراز می‌کنن، این توضیحات مختصر رو ببینن و برای عصبانیت‌هاشون دلایل درست و منطقی و به‌جایی پیدا کنن. خندوانه هم که دیگه خبری ازش نیست و احتمالا نخواهد بود.»

واکنش‌های مخاطبان «خندوانه» نسبت به پست رامبد جوان

این پست اینستاگرامی با واکنش‌های زیادی از سوی مخاطبان روبه‌رو شد. از میان بیش از ۴هزار کامنتی که برای این پست گذاشته شده، بخش مهمی از نظرات نسبت به این برنامه مثبت است. خیلی‌ها نوشته‌اند با رفتن رامبد جوان، مهران مدیری، سروش صحت و احسان علیخانی از تلویزیون، این رسانه دیگر هیچ نقطه امیدی ندارد.

بعضی‌ها ابراز دلتنگی کرده‌ و نوشته‌اند: «خندوانه دلخوشی‌ خیلی‌ها بود و هنوز منتظرند دوباره شروع شود.». «تنها برنامه‌ای بود که خانواده‌ها رو دوباره بعد از سال‌ها دورهم جمع می‌کرد.». «آقای جوان شما عالی هستین و  خندوانه درست در زمانی که همه‌مون درگیر شرایط سختی بودیم شبیه مرهم و نور امیدی برای دل‌هامون بود.». «چقدر حالمون با خندوانه خوب بود و هرشب منتظر بودیم. دیگه تلویزیون هیچ برنامه خوبی نداره و اصلا قابل تماشا کردن نیست.». «خندوانه دلخوشی خیلی از مردم بود تو روزهای سخت باعث می‌شد حداقل یک ساعت بخندیم و از مشکلات دورباشیم.» و …

عده کمی از کاربران اما کماکان به عملکرد رامبد نقد داشته و نوشته‌اند

عده کمی از کاربران اما کماکان به عملکرد رامبد نقد داشته و نوشته‌اند: «رامبد جان چطوری می‌شه درگیر گرونی باشی، اجاره خونت عقب باشه با حقوق ماهی هشت میلیون زندگی کنی و اونوقت بگی عالی‌ام؟». «سخته از مردمی که مدام زیر فشارن انتظار داشته باشین الکی خودشون رو خوشحال نشون بدن.». «وقتی بگی عالی‌ام، مسئول‌ها فکر می‌کنن ما زندگیمون گل‌وبلبله و هیچ مشکلی نداریم» و …

برخی هم ابراز امیدواری کرده‌اند که شرایط تلویزیون بهبود پیدا کند. از برهوت فعلی فاصله بگیرد و دوباره چهره‌های مطرح به این رسانه برگردند.

برنامه «خندوانه» همزمان با آغاز به کار شبکه نسیم در اوایل دهه ۹۰ به مرحله تولید رسید. میزان موفقیت این برنامه به اندازه‌ای بود که ۸ فصل از آن ساخته شد و در نهایت تابستان سال گذشته با پایان فصل هشتم پرونده آن بسته شد.

دیدگاهتان را بنویسید