پلتفرم‌های فیلیمو، نماوا و فیلم‌نت در انتظار سریال‌های جدید/ تکلیف زمان انتشار سریال‌های آماده پخش هنوز منتشر نشده است

به نقل از آرتیها با پایان انتشار سریال‌های «مرداب»، «دفتر یادداشت»، «داوینچیز» و «نیسان آبی»، سه پلتفرم فیلیمو، نماوا و فیلم‌نت، خالی از سریال خواهد شد. فیلم‌نت از ۱۶ اسفند «افعی تهران» را منتشر خواهد کرد و انتشار «گناه فرشته» هم کماکان در فیلیمو ادامه خواهد داشت. نماوا با پایان «داوینچیز» فعلا از انتشار قطعی سریال‌های جدیدش خبری منتشر نکرده است. با این اوصاف درحال حاضر این سه پلتفرم فعلا فقط با دو سریال پیش خواهند رفت.

«محبوبه شب»، «سووشون»، «جنگل آسفالت»، «بازنده» جزو سریال‌های آماده پلتفرم‌ها هستند اما هنوز خبری درباره زمان انتشار آنها منتشر نشده است.

سریال «نیسان آبی2»

فیلیمو

چهارشنبه ۹ اسفند قسمت آخر سریال «نیسان آبی۲» به کارگردانی مسعود اطیابی به پایان رسید و پلتفرم فیلیمو درحال حاضر فقط یک سریال «گناه فرشته» به کارگردانی حامد عنقا را دارد. سریال «بازنده» به کارگردانی امین حسین‌پور هم برای این پلتفرم تولید شد. اما هنوز خبری از زمان دقیق انتشار آن نیست. امین حسین‌پور، پیشتر ‌سریال کوتاه «درمانگر» را تولید کرده بود و حالا با همراهی علیرضا کمالی، صابر ابر، سارا بهرامی، صدف اسپهبدی، رویا جاویدنیا، پیمان قاسم خانی و حالا نوبت «بازنده» درباره زندگی یک کارآگاه است.

باید دید فیلیمو چه زمانی این سریال را در کنداکتور قرار خواهد داد. از سوی دیگر زمان انتشار فصل سوم «زخم کاری» به کارگردانی محمدحسین مهدویان هم هنوز مشخص نشده است. این پلتفرم سریال «برای آخرین بار» به کارگردانی تینا پاکروان و «هزار ویک شب» به کارگردانی مصطفی کیایی را در دست تولید دارد.

سریال «داوینچیز»

نماوا

با انتشار قسمت آخر سریال «داوینچیز» به کارگردانی افشین هاشمی در روز سه‌شنبه ۸ اسفند، پلتفرم نماوا عملا از سریال خالی شده است. این پلتفرم بعد از پایان دو سریال «شبکه مخفی زنان» و «شریک جرم»، فقط سریال کمدی «داوینچیز» را در حال انتشار داشت و حالا با پایان این سریال، جایگزین خاصی را معرفی نکرده است.

درحال حاضر دو سریال «سووشون» به کارگردانی نرگس آبیار و «جنگل آسفالت» به کارگردانی پژمان تیمورتاش در پلتفرم نماوا آماده نمایش هستند. اما هنوز خبری درباره زمان پخش دقیق آنها منتشر نشده است. در صورت انتشار این دو سریال با حضور نوید محمدزاده، مریلا زارعی، بهنوش طباطبایی، میلاد کی‌مرام، هوتن شکیبا و … نماوا رونق تازه‌ای می‌گیرد. اما فعلا با پایان «داوینچیز»، کرکره‌ سریال‌های نمایشی نماوا به طور موقت پایین آمد.

سریال «مرداب»

فیلم‌نت

پلتفرم فیلم‌نت این اواخر با دو سریال «مرداب» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و «دفتر یادداشت» به کارگردانی کیارش اسدی‌زاده توانست مخاطبان زیادی را با خود همراه کند. «مرداب» روز ۲۵ بهمن به پایان رسید. جمعه ۱۱ اسفند هم با انتشار قسمت آخر «دفتر یادداشت»، داستان این سریال هم تمام خواهد شد. این پلتفرم از ۱۶ اسفند سراغ سریال «افعی تهران» به کارگردانی سامان مقدم می‌رود و چهارشنبه‌های هر هفته، ساعت ۸ صبح یکی از قسمت‌های آن را منتشر می‌کند.

می‌توان پیش‌بینی کرد این سریال با بازی پیمان معادی، سحر دولتشاهی، آزاده صمدی، پژمان جمشیدی، مریلا زارعی و … با استقبال زیادی روبه‌رو خواهد شد. با پایان «دفتر یادداشت»، کنداکتور جمعه‌ صبح‌های فیلم‌نت خالی می‌شود و باید دید چه تمهیدی برای آن در نظر خواهند گرفت. درحال حاضر سریال «محبوبه شب» به کارگردانی آیدا پناهنده منتظر انتشار است. اما فعلا خبری درباره زمان شروع دقیق آن منتشر نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید