حواشی آشنایی تا ازدواج ساناز ارجمند با شهاب حسینی/ ساناز ارجمند در زمینه عکاسی و مدلینگ فعالیت حرفه‌ای دارد

در این مطلب از آرتیها به زندگی پرحواشی شهاب حسینی می‌پردازیم. سید شهاب‌الدین حسینی تنکابنی بازیگر ایرانی که در سال ۱۳۵۲ در تهران به دنیا آمد. او نخستین فرزند خانواده است و یک برادر و دو خواهر دارد. اصلیتش به تنکابن مازندران برمی‌گردد. چند سالی را نیز در دوران کودکی همراه با خانواده در خرم‌آباد زندگی کرد. تحصیلات دانشگاهی‌اش در رشتهٔ روان‌شناسی دانشگاه تهران بود که آن را به قصد مهاجرت به کانادا ناتمام گذاشت.

شهاب حسینی

شهاب حسینی برای بازی در شمعی در باد (۱۳۸۲) و رستگاری در هشت و بیست دقیقه (۱۳۸۳) نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد جشنواره فیلم فجر شد. در سال ۱۳۸۷ با بازی در فیلم سوپر استار جایزهٔ سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد. وی خرس نقره‌ای بهترین بازیگر مردجشنواره بین‌المللی فیلم برلین ۲۰۱۱ را به‌همراه گروه بازیگران فیلم جدایی نادر از سیمین کسب کرد. همچنین در جشنواره فیلم کن ۲۰۱۶ نیز با ایفای نقش در فیلم فروشنده توانست جایزهٔ بهترین بازیگر مرد جشنواره فیلم کن را به خود اختصاص بدهد. بار دیگر در سال ۱۳۹۸ از سوی دولت فرانسه نشان لژیون دونور را کسب کرد.

این بازیگر خوش آوازه مانند دیگر هنرمندان، در زندگی شخصی و حرفه ای خود حاشیه های فراوانی داشته است. از جمله این حواشی ازدواج جنجالی اوست که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

پریچهر قنبری

ماجرای ازدواج شهاب حسینی با پریچهر قنبری

حسینی در سال ۱۳۷۴ با پریچهر قنبری ازدواج کرد. وی در رابطه با چگونگی آشنایی با همسر اول خود اینگونه می‌گوید: یک روز از سربازی مرخصی گرفتم تا سری به رفقای دانشجو بزنم، آنجا بود که دیدم دختر خانم زیبا، ساده و محجوبی سرگرم مطالعه كتاب‌ هایش است.

هرچه خواستم با او ارتباط برقرار كنم، نشد كه نشد با این حال در نگاهش چیزی دیدم كه تشویقم كرد به ادامه راهی كه منجر به ازدواج شد. فرزند نخست آنها با نام سیدمحمدامین در زمستان ۱۳۸۲ و فرزند دومشان به نام سیدامیرعلی در تابستان ۱۳۹۰ متولد شد.

در سه سال اخیر، شهاب حسینی و همسرش «پریچهر قنبری» دیگر بصورت مشترک در هیچ محفل هنری دیده نشده و تمام تصاویر مشترک خود را از فضاهای مجازی همدیگر پاک کردند ولی هیچگاه به صورت رسمی در این رابطه صحبت نکردند. این خبر چندی بعد با حضور شهاب حسینی در کنار همسر دومش علنی شد.

ساناز ارجمند

همسر دوم شهاب حسینی

ساناز ارجمند در سال ۱۳۶۹ متولد شد. او در زمینه عکاسی و مدلینگ فعالیت حرفه ای دارد. خانم ارجمند در برنامه هم‌رفیق که با اجرای شهاب حسینی پخش می‌شد، با این بازیگر پرطرفدار آشنا شد. بعد از جدایی شهاب و پریچهر قنبری با هم ازدواج کردند. وی در شرکت فیلمبرداری و هنری شهاب حسینی نیز استخدام شده است. اینکه اختلاف سنی آنها ۱۷ سال است میتواند برای هوادارانشان جالب توجه باشد.

جالب است که تا همین چند وقت پیش خبری از این رابطه و ازدواج دوم حسینی نبود. ولی اخیرا و بعد از حضور این زوج تازه در اکران چند فیلم، خبر ازدواج آنها علنی و این موضوع را تایید کردند.

دیدگاهتان را بنویسید