چیدمان و طراحی تراس خانه

مواردی که باید در دکوراسیون تراس در نظر بگیرید

دکوراسیون تراس فرآیندی است که نیاز به برنامه ریزی دقیق و زمان زیادی دارد. تراس ها مناطقی هستند که می تواند کمک زیادی به دکوراسیون خانه شیک و چشم نوازتان خود کنند. این دکوراسیون که می توانید آن را به عنوان امتداد طراحی داخلی خود ببینید ، به شما این شانس را می دهد که سلیقه و خلاقیت شخصی خود را مانند طراحی اتاق نشیمن یا حتی اتاق خواب نشان دهید. الهام گرفتن از مفاهیمی مانند مدرن ، کلاسیک ، سنتی یا قدیمی می تواند به شما در انتخاب مبلمان و لوازم خانگی مناسب برای تراس کمک کند. در این مقاله شما با ایده های جذاب دکوراسیون برای تراس آشنا می کنیم.

نگاهی به گرایش‌های طراحی که ایده‌های متنوعی را به شما ارائه می‌دهند ، دکوراسیون تراس را بسیار آسان‌تر می‌کند. با این حال ، نکات زیادی وجود دارد که باید قبل از اعمال این ایده ها در نظر گرفته شود.

کفپوش تراس

اولین چیزی که هنگام شروع دکوراسیون تراس باید به آن توجه کنید کفپوش است. بسیار مهم است که مواد کفپوش زیبا مورد استفاده را به طور کامل بررسی کنید. بسته به آب و هوای محل زندگی و موقعیت تراس خود ، می توانید کفپوش چوبی ، سنگی و سرامیکی را انتخاب کنید. اما اگر از کفپوش اشتباه استفاده کنید ، ممکن است با مشکلات بزرگی مواجه شوید.

به عنوان مثال ، استفاده از کفپوش های چوبی در تراس هایی که اغلب باران می بارد ، می تواند باعث جذب آب و جدا شدن قسمت هایی از کف شود. از سوی دیگر ، روسازی های سنگی که به درستی قرار داده شده اند ، همه شرایط را تحمل می کنند و نیاز به نگهداری بسیار کمی دارند. از هر ماده‌ای که استفاده می‌کنید ، حتماً زهکش‌های کافی و باکیفیت برای حذف درست آب باران را داشته باشید.

تراس شما بخشی از خانه شماست. بنابراین سطح کف تراس باید تا حد امکان با کف آشپزخانه یا اتاق نشیمن مجاور باشد. در غیر این صورت ، ممکن است از نقاط اتصال در ورودی و خروجی عبور کنید. فراتر از اینها ، اینکه تراس شما به باغ وصل بوده یا خیر ، موضوع مهمی است. تفاوت سطح بسیار زیاد بین چمن و کف می تواند باعث مشکلات زیادی مانند افتادن یا سر خوردن شود. همانطور که اشاره کردیم باید در ابتدای فرآیند دکوراسیون تراس به این عوامل دقت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید