ژیلا صادقی مجری حرفه‌ای و پرحاشیه‌ی تلویزیون، پس از چندین سال دوری از این حرفه حالا با اجرای برنامه«سلام صبح بخیر» برمی گردد

به نقل از آرتیها ژیلا صادقی بعد از غیبتی چندساله از عرصه اجرا قرار است به زودی با اجرای برنامه«سلام صبح بخیر» برگردد، او می‌گوید این غیب خودخواسته بوده و بحث ممنوعیت درکار نبوده است.

جزئیات بازگشت ژیلا صادقی به تلویزیون

ژیلا صادقی مجری باتجربه تلویزیون که چند سالی از عرصه اجرا دور بود، قرار است به زودی با اجرای برنامه«سلام صبح‌بخیر» به قاب تلویزیون برگردد

ژیلا صادقی مجری باتجربه تلویزیون که چند سالی از عرصه اجرا دور بود، قرار است به زودی با اجرای برنامه«سلام صبح‌بخیر» به قاب تلویزیون برگردد.

او در گفت وگویی که به تازگی انجام داده درباره این غیبت چندساله گفته است :«برخی عنوان می‌کنند تلویزیون بعد از ۴ سال  به من اجازه اجرا داد و کنار گذاشتن پایان یافته است. این مساله از اساس غلط است چراکه من خودم چهار سال کنار نشستم تا بتوانم اتفاقات اخیری را که برخی از هنرمندان غیرحرفه‌ای در زندگی شخصی‌ام ایجاد کردند، پیگیری قضایی و حقوقی کنم؛ شکایت از یک پلتفرم و برخی از هنرمندان به دادگاه پروسه زمان‌بری بود، از طرفی دیگر در ایام کرونا گروهی به‌نام «یونا» راه انداختم و هنرجویان بسیاری را که در آن ایام حال خوبی نداشتند و علاقه بودند اجرا کنند و این حرفه را یاد بگیرند به‌صورت آنلاین درس دادم و از طرفی درگیر دادگاه و پروسه حقوقی هم شدم.»

فصل جدید برنامه «سلام صبح بخیر»

آیا تلویزیون شما را کنار گذاشت؟

صادقی در ادامه صحبت‌هایش تأکید کرده : «این‌طور نبود تلویزیون مرا کنار گذاشته باشد، اتفاقاً در طول این چند سال چندین بار دعوت شدم. اما  هر بار که دعوت شدم این پاسخ را می‌دادم دلم می‌خواهد همان ژیلا صادقیِ پرانرژی و صادق همیشگی باشم؛ نمی‌خواهم نقش بازی کنم، چون به دلیل برخی مسائل شخصی واقعاً حال خوبی نداشتم.»

او صحبت‌هایش در این زمینه را اینطور جمع بندی کرد و گفت :«می‌دانید در طول این سال‌های کارِ اجرا، هیچ‌وقت آدم پرسروصدا و پرهیاهوهایی نبودم. عاشق کارم بودم با کارم و انرژی‌ام حاشیه‌ساز بودم نه با حواشی‌ای که مرا مطرح کند. الآن حکمم را گرفتم و حال خوبی دارم و البته همان‌طور که خودم «گذشت» از زندان و زندانی را فرهنگ‌سازی می‌کردم درباره اتفاق شخصی خودم هم این گذشت را کردم. بسیار این سال‌ها سخت گذشت و با قضاوت‌های نادرستی هم روبه‌رو شد که زندگی مفرح و اشرافی و پرتجملی دارم. اما واقعاً اصل ماجرا این است من زندگی بسیار ساده‌ای دارم اگرچه پدرم متمول است. »

فصل جدید برنامه «سلام صبح بخیر» قرار است از شنبه هفته آینده با ساختاری جدید با اجرای ژیلا صادقی به شکل زنده از ساعت ۹ تا ۱۰ صبح روی آنتن برود.

ژیلا صادقی

ژیلا صادقی کیست؟

ژیلا صادقی (زاده ۲۲ شهریور ۱۳۵۲ در تهران) مجری تلویزیونی و بازیگر سینما و تلویزیون ایران است.

او دانش‌آموخته رشته گرافیک از دانشگاه آزاد اسلامی است. وی قبل از آغاز گویندگی در واحد دوبلاژ، در آموزش و پرورش تدریس می‌کرد و در سال ۱۳۷۰ در تست تلویزیون قبول شد. اما پس از وقفه‌ای، از سال ۱۳۷۸ به عنوان مجری مقابل دوربین رفت. در طول این سال‌ها بازی در چند مجموعه تلویزیونی و فیلم را هم تجربه کرده‌ است.

ژیلا صادقی ورزش سوارکاری را دوست دارد و علاوه بر گذراندن دوره‌های تیر و کمان کلاس‌های غواصی را هم گذرانده‌است. او به غیر از بهره‌مندی از هنر هفتم از هنرهای تجسمی نیز بی بهره نیست. دوره فوق ممتاز خطاطی را گذرانده و به هنر تذهیب نیز همت گمارده‌ است.

ازدواج ژیلا صادقی

ازدواج ژیلا صادقی

ژیلا صادقی از آن دست هنرمندانی است که حرف و حدیث های زیادی درباره ازدواج او مطرح شد. اما درحقیقت او در ۴۳ سالگی به تاریخ ۲ خرداد ۱۳۹۵ با محسن رجبی ازدواج کرد. نحوه آشنایی آنها بدین شکل بود که محسن رجبی همسایه ژیلا صادقی در منطقه لواسان بود و ارتباط شان در حد سلام و علیک بود. پس از ۷ سال محسن رجبی پیشنهاد ازدواج را به خانم مجری مطرح کرد. در تاریخ ۱۸ فروردین ۱۳۹۴ به طور رسمی به خواستگاری اش رفت. مراسم بله برون آنها پس از یک سال در ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ برگزار شد و در ۲ خرداد عروسی کردند. همسر ژیلا صادقی یک کارمند ساده ای بود که در حال حاضر رستوران دارد.

دیدگاهتان را بنویسید