یکتا ناصر در گفت وگوی اخیر خود به جدایی از همسرش منوچهر هادی پرداخت/ پایان جنجالی زندگی شیرین یک زوج سینمایی

به نقل از آرتیها یکتا ناصر که این روزها فیلم «حدود هشت صبح» را بر پرده سینماها دارد در گفت وگویی اعلام کرد که خیلی از پیشنهاداتش تحت الشعاع زندگی مشترک سابقش با منوچهر هادی قرار می‌گرفت.

یکتا ناصر در اسفند ۱۳۹۴ وقتی ۳۷ ساله بود با منوچهر هادی ۴۱ ساله ازدواج کرد، آشنایی این دو با فیلم «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه» از سال ۱۳۹۰ شروع شد. ثمره این زندگی یک دختر بنام سوفیا متولد آذر ۱۳۹۵ است.

حواشی طلاق یکتا ناصر و منوچهر هادی با این پیام ها

حواشی طلاق یکتا ناصر و منوچهر هادی با این پیام ها

مدتی است که شایعه طلاق یکتا ناصر و منوچهر هادی در فضای مجازی پیچیده. علیرغم اینکه در برهه ای منوچهر هادی آن را تکذیب کرد اما هر چند وقت یکبار بحث آن دوباره داغ می‌شود.

یک روز پس از آنکه یکتا ناصر متنی درباره نبخشیدن و فراموش کردن منتشر کرد، منوچهر هادی با بازنشر آن، به متن یکتا ناصر واکنش نشان داد.

عده‌ای از کابران فضای مجازی با استوری یکتا ناصر حدس زدند که او از منوچهر هادی جدایی شده و حالا واکنش منوچهر هادی به خبر جدایی قوت بخشیده است.

یکتا ناصر و منوچهر هادی

شایعه جدایی این زوج از ماه‌ها قبل شروع شد و ماه گذشته منوچهر هادی با انتشار پستی که در آن یکتا ناصر را «همسرم» خطاب کرده بود به این شایعات پایان داد، اما حالا به نظر می‌رسد یا این زوج جدا شده اند و یا میان آنها جنگی عاطفی در گرفته که آن را به فضای مجازی هم کشانده اند.

موضوع با همین تایید و تکذیب‌های زیر پوستی طرفین ادامه داشت تا اینکه استوری اخیر یکتا ناصر، حجت را برای همه تمام کرد. البته همچنان در لفافه. چرا که عموما اینگونه اخبار با تایید و تکذیب علنی، رسمی تلقی می شوند نه اینکه صرفا با قالب کنایه وار اینچنینی!

اما به هر شکل در موقعیتی نظیر موقعیت یکتا ناصر و منوچهر هادی که نگاه عموم مردم به جدایی آنها از یکدیگر معطوف است. تمام حرف ها و سخنانشان آنها ولو غیر مستقیم، مورد تحلیل و واکاوی قرار می‌گیرد. لذا بعید است که آنان نیز بر این امر واقف نباشند و ناخواسته بر شایعه ای دامن بزنند.

جدایی یکتا ناصر از منوچهر هادی به واقعیت پیوست

جدایی یکتا ناصر از منوچهر هادی به واقعیت پیوست

یکتا ناصر به تازگی گفت وگویی انجام داده که تیزری از آن در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. در بخش‌هایی که از این گفت وگو که برای تیزر مورد نظر استفاده شده یکتا ناصر گریزی به زندگی شخصی‌اش زده و از پایان زندگی مشترکش با منوچهر هادی گفته است. او در این گفت وگو عنوان کرده :«من حدود یک سال و اندی است که از منوچهر هادی جدا شده‌ام، من سال‌هاست بازیگرم اما خیلی از پیشنهادات من مربوط می‌شد به اینکه تو همسر فلانی هستی و اصلا کسی اعتماد نمی‌کرد این نقش‌ها را به من بدهد.»

یکتا ناصر در طول دوران فعالیت بازیگری اش در ۷ فیلم سینمایی به نام‌های «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه»، «زندگی جای دیگری‌است»، «من سالوادور نیستم»،«آینه بغل»، «کارگر ساده نیازمندیم»، «رحمان ۱۴۰۰» و «حدود هشت صبح» و همچنین سریال‌های «دل» و «نیسان آبی» از ساخته‌های منوچهر هادی به ایفای نقش پرداخته است.

یکتا ناصر در حال حاضر علاوه بر فیلم «حدود هشت صبح» که بر پرده سینماهاست. سریال «نیسان آبی ۲» را هم در حال پخش از شبکه خانگی دارد.

بیوگرافی کوتاه یکتا ناصر و منوچهر هادی

یکتا ناصر

یکتا ناصر بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.

یکتا ناصر (۱۲ آبان ۱۳۵۷)  در شهر تهران متولد شد. پدرش افسر بازنشسته نیروی زمینی و مادرش خانه‌دار است. وی در ۱۹ سالگی به واسطه علاقه به بازیگری به چند دفتر سینمایی مراجعه کرد. در تست انتخاب بازیگر شرکت نمود به‌طوریکه در نهایت برای بازی در سریال گلهای کاغذی انتخاب شد.

یکتا ناصر پس از بازی در سریال گل‌های کاغذی، کماکان فعالیت‌های خویش را ادامه داد. او در چند مجموعه تلویزیونی دیگر نیز بازی کرد. تا اینکه در سال ۱۳۸۰ با ایفای نقش در فیلم ساقی رسماً فعالیت خود را در سینما آغاز نمود.

منوچهر هادی

منوچهر هادی (زادهٔ ۲۸ مرداد ۱۳۵۱ در تهران) کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس سینما و تلویزیون ایرانی است.

وی درسال ۱۳۶۳ در جنگ عراق و ایران پدرش را از دست داد. پس از دریافت دیپلم در رشتهٔ الکتروتکنیک پا به عرصه هنر گذاشت. تجربه‌هایی چون بازیگری، دستیاری کارگردان و مسئول تدارکات را از سر گذراند.

در سال ۱۳۸۵، نخستین فیلمش، «تلاطم» را ساخت. در همان سال موفق شد ۴ تله‌فیلم دیگر با نام‌های «آخرین روز ماه»، «تصادف»، «فرصت‌های فردا» و «کوچهٔ محجوب» را بسازد. او افزون‌بر کارگردانی، نویسندگی آن‌ها را نیز عهده‌دار بوده‌ است.

از جمله پیشینه‌ی هنری وی می‌توان به کارگردانی فیلم‌هایی نظیر «قرنطینه»، «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه»، «زندگی جای دیگری است»، «کارگر ساده نیازمندیم»، «رحمان ۱۴۰۰»، «آینه بغل»، «من سالوادور نیستم». همچنین مجموعه های تلویزیونی‌ نظیر «خوب، بد، زشت»، «خداحافظ بچه»، وهمچین از مجموعه رسانه‌های خانگی‌های نظیر «عاشقانه»، «گیسو» و «دل» اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید