تاریخ اکران فیلم (جن‌گیر۷) به کارگردانی مایک فلنگن اعلام شد/ فیلم The Exorcist (۱۳مارس ۲۰۲۶) روی پرده سینما خواهد رفت

به نقل از آرتیها تاریخ اکران فیلم (جن‌گیر۷) The Exorcist به کارگردانی مایک فلنگن اعلام شد. فیلم جن گیر معتقد The Exorcist: Believer محصول کشور آمریکا و در ژانر ترسناک می‌باشد. شرکت یونیورسال پیکچرز این دنباله را در تاریخ ۲۲ اسفند ۱۴۰۴ (۱۳ مارس ۲۰۲۶) روی پرده سینما خواهد فرستاد. مایک فلنگن درباره این پروژه اظهار داشت: «جن‌گیر یکی از دلایلی است که به فیلم‌سازی روی آوردم. باعث افتخار است که فرصت تولید قسمتی تازه، جسورانه و وحشتناک در دنیای این مجموعه را به‌دست آوردم.»

فیلم The Exorcist

کارگردانی

ترور میسی از شرکت Intrepid Pictures، مایک فلنگن از شرکت Red Room Pictures و جیسون بلام از شرکت بلوم‌هاوس پروداکشنز به‌عنوان تهیه‌کننده فیلم The Exorcist فعالیت می‌کنند. مدتی قبل دیوید گوردون گرین به‌دنبال شکست فیلم The Exorcist: Believer (جن‌گیر: معتقد) در جلب نظر بیننده‌ها از کارگردانی دنباله مجموعه کناره‌گیری کرد و شرکت‌های Universal Pictures و Blumhouse مایک فلنگن را به‌عنوان جایگزین معرفی کردند.

مایک فلنگن در طول این سال‌ها آثار ترسناک زیادی نظیر فیلم Hush (سکوت)، فیلم Gerald’s Game (بازی جرالد)، فیلم Doctor Sleep (دکتر اسلیپ)، سریال The Haunting of Hill House (تسخیرشدگی خانه هیل) و سریال The Midnight Club (باشگاه نیمه‌شب) را تقدیم طرفدارها کرده است. یونیورسال در ماه ژوئن ۲۰۲۱ امتیاز پخش فیلم‌های جن‌گیر را با مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار به‌دست آورد و قصد ساخت سه‌گانه جدیدی از این مجموعه را دارد.

فیلم جن گیر معتقد

خلاصه داستان و بازیگران فیلم جن گیر معتقد

در این فیلم پدری متوجه می شود که دختر خود و دوستش توسط یک نیروی شیطانی تسخیر شده اند. او برای نجات آنها از این خطر بزرگ، به دنبال شخصی باتجربه می رود و…

لسلی اودم جونیور، لیدیا جیوت، اولیویا اونیل، جنیفر ندلز، نوربرت لئو بوتس و آن داود از بازیگران فیلم هستند و الن برستین و لیندا بلر نقش‌هایشان از فیلم نخست مجموعه را بازآفرینی می‌کنند. داستان آن به عکاسی می‌پردازد که دخترش و بهترین دوستِ دخترش تسخیر می‌شوند.

نسخه اصلی «جن گیر» در سال ۱۹۷۳ به کارگردانی «ویلیام فردکین»

فیلم جن گیر چه سالی تولید شد؟

نسخه اصلی «جن گیر» در سال ۱۹۷۳ به کارگردانی «ویلیام فردکین» و بر اساس رمانی به همین نام اثر «ویلیام پیتر بلتی» به سینما آمد. این فیلم به عنوان یکی از موفق ترین فیلم های ترسناک تاریخ سینما به فروش ۴۴۱ میلیون دلاری دست یافت. برای ۴۴ سال پرفروش ترین فیلم ترسناک تاریخ سینما بود. «جن گیر» در ۱۰ شاخه نامزد اسکار شد و دوجایزه نیز دریافت کرد. 

فیلم هایی که در ادامه نسخه اصلی «جن گیر» (۱۹۷۳) ساخته شدند هیچ یک به موفقیتی در سطح آن دست نیافتند. «جن گیر ۲: مرتد» در سال ۱۹۷۷ روی پرده رفت. اما علی رغم نقش آفرینی «ریچارد برتون» و «لیندا بلر» بازیگر فیلم اصلی «جن گیر»، از آن به عنوان یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینما یاد می شود. «جن گیر ۳» به کارگردانی خودِ «ویلیام پیتر بلتی» با بازخوردهای بهتری رو به رو شد اما هیچگاه با فیلم اصلی قابل مقایسه نبود. فیلم «جن گیر: آغاز» محصول ۲۰۰۴ نیز از لحاظ هنری و تجاری با یک شکست رو به رو شد.

دیدگاهتان را بنویسید