دکوراسیون منزل به سبک چینی

سنت های چین با دیگر سنت ها متفاوت است همه چیز در روش و راه آرام وصلح آمیز چینی هاست. سبک داخلی چینی گوشه های تیز ندارد، مبلمان بزرگ و دست و پا گیر دارد، اما تنوع زیادی دارند ؛ مواد اصلی برای تولید اقلام داخلی الاستیک است، اما بامبو نیز قوی و زیاد است.

دکوراسیونی خاص با سبک ایتالیایی

دکوراسیون ایتالیایی جزو تجملاتی‌ترین و اشرافی‌ترین سبک های دکوراسیون به شمار می‌آید. ظرافت اعجاب انگیز و توجه به جزییات بسیار در این سبک خارق العاده است.

دکوراسیون اشرافی با سبک فرانسوی

دکوراسیون سبک فرانسوی از گذشته تا امروز یکی از پرطرفدارترین شیوه ها برای چیدمان منزلمی باشد.این سبک به علت پایبندی اصول و گذشته فرهنگی و داشتن اصالت فرانسوی مورد توجه افرادی است که علاقه زیادی به فرهنگ فرانسه و روحیه اشرافی و تجملی دارند.

دکوراسیون منزل به سبک عربی

یکی از مجلل ترین و باشکوه ترین سبک های طراحی، سبک عربی در دکوراسیون داخلی می باشد که تلفیقی زیبا از سبک های شرقی و غربی است دکوراسیون عربی از انواع سبک دکوراسیون هایی هستند که علاوه بر کشور های عربی در سایر کشور ها از جمله ایران نیز مورد استفاده قرار می گیرند و محبوبیت زیادی دارد.

پارتیشن شیشه ای و کاربردش در دکوراسیون داخلی منزل

امروزه به علت کوچک تر شدن فضای خانه استفاده از حداکثر فضا امری بسیار مهم است و به همین دلیل استفاده از پارتیشن شیشه ای منزل به جای دیوار های بتنی، اجری یا چوبی افزایش یافته است. پارتیشن شیشه ای بهترین روش برای تقسیم بندی و جدا کردن فضای داخلی اداره ها و منازل مسکونی می‌باشد.

مراحل بازسازی خانه های قدیمی

بازسازی خانه به سراغ افرادی آمده است که از فضای اطراف خود خسته شده اند و به دلیل قیمت بالای خانه امکان جا به جایی برای آنها وجود ندارد؛ بازسازی خانه امری کم هزینه است که افراد در کمترین زمان ممکن می توانند به جدیدترین المان ها دست یابند.

دکوراسیون داخلی به سبک هندی

یکی از متنوع ترین سبک های دکوراسیون داخلی، سبک هندی می باشد که مانند سایر سبک های کشور های مختلف برگرفته از فرهنگ, هنر و معماری کشور هندوستان است و به دلیل اختلاف فرهنگی، هنری، دینی و تاریخی در این کشور به سبکی متفاوت با ویژگی های منحصر به فرد تبدیل شده است.

طراحی و دکوراسیون منزل به سبک ترکیه

دکوراسیون ترکیه ای از انواع سبک های زیبا و خاص برای طراحی داخلی قسمت های مختلف منزل است و اگر شما تمایل دارید طراحی داخلی منزل تان را به صورت منحصر به فرد انجام دهید این سبک دکوراسیون می تواند برایتان انتخابی مناسب و ایده آل باشد.

کاربرد تاب ریلکسی چیست ؟

تاب خوردن یکی از تفریحات جذاب و دوست داشتنی است که سن و سال نمی شناسد. اما برخی از افراد به دلیل نداشتن فضا برای ساخت یا نصب تاب مجبورند از خیر آن بگذرند.

پرده مناسب پذیرایی

پرده یکی از ضروری ترین وسایل در سالن پذیرایی محسوب می شود که علاوه بر این که کاربردی است می تواند فضای سالن پذیرایی را به بهترین نحو تزیین نماید از این رو بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل پرده پذیرایی حساسیت لازم را به خرج دهید.