دکوراسیون منزل به سبک چینی

سنت های چین با دیگر سنت ها متفاوت است همه چیز در روش و راه آرام وصلح آمیز چینی هاست. سبک داخلی چینی گوشه های تیز ندارد، مبلمان بزرگ و دست و پا گیر دارد، اما تنوع زیادی دارند ؛ مواد اصلی برای تولید اقلام داخلی الاستیک است، اما بامبو نیز قوی و زیاد است.

دکوراسیونی خاص با سبک ایتالیایی

دکوراسیون ایتالیایی جزو تجملاتی‌ترین و اشرافی‌ترین سبک های دکوراسیون به شمار می‌آید. ظرافت اعجاب انگیز و توجه به جزییات بسیار در این سبک خارق العاده است.

دکوراسیون اشرافی با سبک فرانسوی

دکوراسیون سبک فرانسوی از گذشته تا امروز یکی از پرطرفدارترین شیوه ها برای چیدمان منزلمی باشد.این سبک به علت پایبندی اصول و گذشته فرهنگی و داشتن اصالت فرانسوی مورد توجه افرادی است که علاقه زیادی به فرهنگ فرانسه و روحیه اشرافی و تجملی دارند.

معماری ساختمان های شمال ایران

معماری خانه های شمال کشور به دلیل نوع آب و هوا، سنت افراد، تاریخ کهن و قدیمی و … خاص است. ولی بیشترین چیزی که بر روی معماری خانه های شمال کشور و ویلاهای شمال کشور تاثیر گذاشته است، نوع آب و هوا است. به هر حال نوع آب و هوای موجود در شمال کشور، متفاوت از شهرهای مختلف است.

دکوراسیون منزل به سبک عربی

یکی از مجلل ترین و باشکوه ترین سبک های طراحی، سبک عربی در دکوراسیون داخلی می باشد که تلفیقی زیبا از سبک های شرقی و غربی است دکوراسیون عربی از انواع سبک دکوراسیون هایی هستند که علاوه بر کشور های عربی در سایر کشور ها از جمله ایران نیز مورد استفاده قرار می گیرند و محبوبیت زیادی دارد.

مراحل بازسازی خانه های قدیمی

بازسازی خانه به سراغ افرادی آمده است که از فضای اطراف خود خسته شده اند و به دلیل قیمت بالای خانه امکان جا به جایی برای آنها وجود ندارد؛ بازسازی خانه امری کم هزینه است که افراد در کمترین زمان ممکن می توانند به جدیدترین المان ها دست یابند.

دکوراسیون داخلی به سبک هندی

یکی از متنوع ترین سبک های دکوراسیون داخلی، سبک هندی می باشد که مانند سایر سبک های کشور های مختلف برگرفته از فرهنگ, هنر و معماری کشور هندوستان است و به دلیل اختلاف فرهنگی، هنری، دینی و تاریخی در این کشور به سبکی متفاوت با ویژگی های منحصر به فرد تبدیل شده است.

کاربرد تاب ریلکسی چیست ؟

تاب خوردن یکی از تفریحات جذاب و دوست داشتنی است که سن و سال نمی شناسد. اما برخی از افراد به دلیل نداشتن فضا برای ساخت یا نصب تاب مجبورند از خیر آن بگذرند.

میز ناهارخوری مناسب فضای باز

بخش زیادی از دکوراسیون منازل بزرگ و ویلا ها و دیگر محیط های مشابه را دکوراسیون فضای بیرون تشکیل میدهد که با استفاده از فضا سازی میتوان این محیط ها را جذابتر کرد.

دکوراسیونی متفاوت با استفاده از فرش

خانه‌ها یا محل کارهایمان بخشی از سفر زندگی ما هستند پس بیایید با هم آن‌ها را زیبا کنیم. نقش فرش در دکوراسیون داخلی همانند کفش‌هایی است که به پا می‌کنیم.