کاربردهای مختلف تنه درخت در دکوراسیون

یکی از عناصر دکوراتیو طبیعی و جذابی که می توان در طراحی داخلی برای زیباسازی قسمت های مختلف منزل به کار برد استفاده از تنه درخت بوده که در عین جذابیت بصری خاصی که ایجاد کرده حس و حال طبیعت و زندگی را نیز در فضا القا می کند.

کاربرد دیوارپوش های سه بعدی

دیوارپوش سه بعدی امروزه در دکوراسیون داخلی بسیار پر کاربرد می باشد، اگر شما هم به دنبال ایده ای جدید برای طراحی داخلی هستید می توانید از پنل های دیواری سه بعدی که از سری پنل های بافت دار و دکوراسیونی هستند در خانه و یا محل کارتان استفاده نمایید. این پنل ها به همراه الگو هایی حجاری شده بر روی سطح خود به فضا شور و هیجان می بخشند.

تاثیر تابلوهای نقاشی بر دکوراسیون داخلی

طراحی داخلی یک دکوراسیون منزل تنها محدود به طراحی دیوارها بارنگ‌هایی خاص نیست، اضافه کردن عناصر تزیینی زیبا به دیوارها همچون تابلوهای نقاشی معاصر و یا مدرن می‌توانند زیبایی فوق‌العاده‌ای به فضای شما بدهند.

هارمونی در طراحی دکوراسیون داخلی

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای رسیدن به هارمونی در طراحی دکوراسیون داخلی ایجاد یک ترکیب است. اگر هارمونی به درستی برقرار شود، می‌تواند بین اجزای مختلف دکوراسیون داخلی تعادل و هماهنگی ایجاد کند.

استفاده از رنگ های پاستیلی در دکوراسیون منزل

در دنیای مدرن امروز، رنگ های پاستیلی بسیار پر طرفدار هستند و در دکوراسیون داخلی خانه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. این رنگ ها بسیار ملایم و دوست داشتنی بوده و لطافت خاصی به فضا می بخشند.

طراحی داخلی و دکوراسیون به سبک تردیشنال

طراحی داخلی تردیشنال (سنتی)، گرمی و ظرافت گذشته را به زمان حال می بخشد و همان طور که از نامش بر می آید، مربوط به سنت و گذشتگان است. سبک سنتی تاریخ طولانی و غنی را دارا است که می توان به خوبی آن را ترسیم کرد.

تفاوت بالش ومتکا در چیست ؟

تفاوت بالش و متکا در این است که بالش ها پارچه ای چهارگوش (مستطیلی یا مربعی) هستند اما متکا ها پارچه ای استوانه ‌ای شکل هستند. البته بسیار اتفاق می افتد که افراد از تفاوت این دو آگاهی ندارند و آن ها را به جای یکدیگر استفاده می کنند.

نحوه ترکیب مبلمان سنتی و مدرن

اغلب، مردم مبلمانی دارند که آنها را دوست دارند و می خواهند نگه دارند، حتی اگر با سلیقه طراحی آنها مطابقت نداشته باشد. نیازی به خلاص شدن از شر مبلمان قدیمی یا عتیقه خود نیست، فقط به این دلیل که می خواهید سبک مدرن تری داشته باشید.

انواع پایه های نرده

در فضا‌های نیمه باز برای جداسازی فضا از نرده استفاده می‌شود که البته کاربرد‌های دیگری چون زیبایی و حفاظت هم دارد. نرده‌ها می‌توانند از جنس‌های مختلفی چون فلز، شیشه، استیل، چوب، پلاستیک و … ساخته شوند که هر کدام با توجه به ویژگی‌های خاص خود از نظر استحکام و شکل‌پذیری با یکدیگر متفاوت‌اند.

آشنایی با کمد دیواری ریلی

در سال‌های اخیر کمدهای ریلی طرفداران بسیاری پیدا کرده است و با توجه به افزایش آپارتمان نشینی و کوچک‌تر شدن فضا، استفاده از کمد ریلی می‌تواند انتخاب مناسب‌تری باشد.