بازگشت جنجالی رضا عطاران به نمایش خانگی با سریال (دفتر یادداشت)

به نقل از آرتیها در آخرین روزهای سال ۱۴۰۱ بود که رضا عطاران بعد از سال‌ها دوری از سینما و شبکه نمایش خانگی بالاخره حضور خود را در قالب یک سریال نیز اعلام کرد. عطاران که پیش از این تنها در سریال‌های خود به ایفای نقش پرداخته بود با حضور در سریال دفتر یادداشت قرار است که اولین تجربه حضور در شبکه نمایش خانگی را در روزمه کاری پربار خود نیز به ثبت رساند.

رضا عطاران را باید یکی از پرفروش‌ترین بازیگران تاریخ سینمای ایران دانست که تمامی فیلم های او در گیشه سینما فروش قابل توجهی را نیز به دست آورده است و قرار است در دفتر یادداشت به کارگردانی کیارش اسدی زاده نقش اول سریال را نیز ایفا کند.

کیارش اسدی زاده بری نقش اول سریال خود از رضا عطاران استفاده کرده و در کنار عطاران قرار است که هنرپیشگان مطرح دیگری نیز به ایفای نقش بپردازند که اسامی آنها عبارتند از: ریما رامین فر، کاظم سیاحی، سوگل خلیق، سیامک انصاری، مینا ساداتی، حسن معجونی

سریال دفتر یادداشت به نویسندگی حسین اکبری که فیلمنامه جدیدترین ساخته کیارش اسدی زاده را بر عهده دارد بر خلاف اولین تجربه کارگردانی اسدی زاده که در ژانر درام و خانوادگی بود اینبار به سراغ ژانر کمدی رفته است که مخاطب بسیاری در سینما و شبکه نمایش خانگی دارد. معمولا فیلم و سریال های ساخته شده توسط این کارگردان با استقبال خوبی از سمت تماشاگران نیز روبرو شده است و سریال کمدی او که این روزها در حال کارگردانی است هنوز اطلاعات کاملی از خلاصه داستان آن منتشر نشده است.

مراحل پیش تولید این سریال از اواخر سال ۱۴۰۱ در ایران نیز آغاز شده و پس از تایید حضور بازیگران انتخابی و لوکشین‌های مختلف، قرار بر این شد که محسن امیریوسفی و علی اسدزاده به صورت مشترکا کارگردانی این مجموعه را نیز بر عهده داشته باشند اما بنا به دلایلی و عدم توافق با سرمایه گذار و تهیه کننده، در نهایت ساخت و کارگردانی این مجموعه به کیارش اسدی زاده رسید و فیلمبرداری سریال دفتر یادداشت از اواسط فروردین ماه ۱۴۰۲ در تهران آغاز گردید.

و اما بازگشت رضا عطاران به نمایش خانگی :

رضا عطاران نخستین بار در سال ۱۳۹۱ حضور در شبکه خانگی را با بازی در سریال «قلب یخی ۳» به کارگردانی سامان مقدم تجربه کرد. سریالی که البته با وجود اکثر ستاره‌های سینمای ایران به دلیل توزیع نامناسب و نامرتب شکست خورد.

عطاران بعد از این سریال ، تمام تمرکز خود را معطوف به حضور در سینما کرد تا اینکه در سال ۱۳۹۸، اعلام کرد که او قصد دارد سریالی را کارگردانی و بازی کند. سریالی که البته هیچ‌گاه به شکل جدی وارد مرحله تولید نشد و در حد همان خبر باقی ماند.

عطاران بعد از متفی شدن تولید آن سرال کماکان از شبکه خانگی دور بود، تا اینکه پیشنهاد بازی در سریال کمدی «دفتر یادداشت» را پذیرفت. این سریال بعد از سریال‌های «کرگدن» و «هفت» ، سومین تجربه سریال سازی کیارش اسدی‌زاده در شبکه خانگی است.

سریال «دفتر یادداشت» در سکوت خبری تولید خود را از حضور رضا عطاران و حسن معجونی شروع کرد. صبح روز جمعه نهم تیرماه به شکل رسمی از ساخت این سریال رونمایی و خبر تولید آن با انتشار نخستین پوستر رسانه‌ای شد.

پوستر سریال دفتر یادداشت

تیزر سریال دفتر یادداشت :

به گزارش آرتیها پس از انتشار خبر جدیدی مبنی بر فیلم جدید رضا عطاران و زمان پخش این سریال، بسیاری به دنبال تیزر سریال دفتر یادداشت رضا عطاران هستند.

پس از انتشاراین حواشی از رضا عطاران با بازگشت به نمایش خانگی با این سریال، برخی از کاربران منتظر تیزر سریال جدید رضا عطاران و تیزر دفتر یادداشت هستند. این عنوان، منتشر شده طراحی این تیزر با حضور تعدادی پرستار که در حال روشن کردن سیگار رضا عطاران هستند و گریم متفاوت این بازیگر توجه زیادی را به خود جلب کرده که منجر به اظهار نظرهای متفاوتی شده است.

سریال دفتر یادداشت چند قسمت است و زمان پخش این سریال از چه زمانی آغاز می شود؟

با توجه به اینکه مجموعه دفتر یادداشت مراحل پیش تولید و فیلمبرداری خود را از اوایل سال ۱۴۰۲ در کشور نیز آغاز نموده است و هنوز مراحل فیلمبرداری این مجموعه در تهران ادامه دارد مشخص نیست این مجموعه قرار است که در قالب چند قسمت منتشر شود اما پیش بینی می شود دفتر یادداشت در قالب ۱۵ الی ۲۰ قسمت در شبکه نمایش خانگی منتشر گردد.

با توجه به اینکه هنوز مراحل فیلمبرداری سریال دفتر یادداشت ادامه دارد و با گذشت بیش از یک ماه از آغاز فیلمبرداری، انتظار می رود سریال دفتر یادداشت برای پخش و انتشار در پاییز یا زمستان ۱۴۰۲ در شبکه نمایش خانگی آماده شود.

دیدگاهتان را بنویسید