بازگشت محمدرضا گلزار به عرصه اجرا با برنامه «پانتولیک» سروصدای زیادی به پا کرده/ آیا گلزار به عنوان مجری برای مخاطبان جذاب است؟

به نقل از آرتیها بازگشت محمدرضا گلزار به عرصه اجرا این روزها سروصدای زیادی به پا کرده.

گلزار

اسفند سال گذشته، اعلام شد که گلزار قرار است در یکی از شبکه‌های تلویزیونی، برنامه تحویل سال را اجرا کند؛ خبری که بلافاصله با انتشار یک استوری توسط او تکذیب شد. گلزار نوشته بود: «خبری پخش شده مبنی بر حضور من در تلویزیون برای برنامه سال تحویل که رسما تکذیب می‌کنم.»

همین مسئله باعث شد که وقتی اولین بار خبر اجرای برنامه «پانتولیک» توسط محمدرضا گلزار منتشر شد کسی آن را جدی نگرفت و همه گمان می‌کردند باز هم قرار است تکذیب شود. تا اینکه چند روز پیش با انتشار تیزر این مسابقه با صدای گلزار، حضور او به عنوان مجری این برنامه قطعی شد. حالا گلزار قرار است مسابقه‌ای مرتبط با پانتومیم را اجرا کند. باید دید واقعا حضورش می‌تواند به نفع تلویزیون باشد و مخاطبان را به این رسانه ترغیب کند یا خیر.

مسابقه پانتومیم با نام «پانتولیک» با اجرای محمدرضا گلزار

مسابقه پانتومیم با نام «پانتولیک»

چند روزی است تیزر مسابقه پانتومیم با نام «پانتولیک» با اجرای محمدرضا گلزار در فضای مجازی دست به دست می‌شود. این خبر واکنش‌های زیادی به همراه داشته است. مخاطبان معتقدند تلویزیون نهایت تلاشش را برای جلب مخاطب کرده و بالاخره توانسته گلزار را برگرداند. عده‌ای این اقدام گلزار را تحسین کرده‌اند و عده‌ای دیگر مخالف هرگونه همکاری با تلویزیون بوده‌اند. در کنار همه این موارد باید دید آیا گلزار هنوز هم به عنوان مجری می‌تواند برای مخاطبان جذاب باشد؟

سال ۱۳۹۷ زمانی که اعلام شد محمدرضا گلزار قرار است یک مسابقه تلویزیونی اجرا کند، بحث‌ها و گمانه‌زنی‌های زیادی شکل گرفت. به هرحال مخاطبان گلزار را همیشه به عنوان یک ستاره سینما دیده بودند و برایشان عجیب بود در قالب دیگری با او روبه‌رو شوند. پس از پخش چند قسمت برخی او را موفق ارزیابی کردند.

«برنده باش»

نقدها به این سمت رفت که گلزار هیچ امضایی از خودش روی برنامه نگذاشته. با این حال «برنده باش» به یکی از برنامه‌های موفق تلویزیون و مدت زمانی طولانی روی آنتن بود. در زمستان ۱۳۹۷ با ۴۸ درصد بیننده در رتبه دومین برنامه پرمخاطب تلویزیون پس از «خندوانه» قرار گرفت و در نوروز ۱۳۹۸ پس از «عصرجدید» پربیننده‌ترین برنامه تلویزیون شد. با این حال برخی اختلاف نظرها برنامه را به تعطیلی کشاند و گلزار با تلویزیون قطع رابطه کرد.

مسابقه «هفت‌خوان»

مسابقه «هفت‌خوان»

موفقیت «برنده باش» باعث شد که گلزار تصمیم بگیرد از جایگاهی در شبکه نمایش خانگی هم داشته باشد. او با اجرای مسابقه «هفت‌خوان» به میدان آمد؛ مسابقه‌ای که تفاوت چندانی با «برنده باش» نداشت. اگر از پوشش شرکت‌کنندگان خانم فاکتور می‌گرفتیم، عملا می‌توانست در تلویزیون اجرا شود.

گلزار با اینکه دستش در شبکه نمایش خانگی بازتر بود و می‌توانست اتفاق‌های بهتری را در این برنامه رقم بزند. اما نتوانست قدم موثری برای «هفت‌خوان» بردارد اما حرکت او روی مسیر مسابقه تلویزیونی باعث شد مخاطبانش ریزش پیدا کنند و برنامه شکست بخورد. «هفت‌خوان» درحالی منتشر می‌شد که سریال‌های «قورباغه»، «گیسو»، «سیاوش» و «دراکولا» درحال انتشار از شبکه نمایش خانگی بودند. در این بین «هفت‌خوان» نتوانست جایگاهی میان این آثار به خودش اختصاص دهد.

آخرین حضور گلزار در سینما

آخرین حضور گلزار در سینما

گلزار از سال ۱۳۹۸ عملا فعالیتی در سینما ندارد. آخرین حضورش در سینما به بازی در فیلم «ما همه باهم هستیم» کمال تبریزی برمی‌گردد که در آن هم نقشی بسیار کوتاه بازی کرده. درواقع چهار سال است که او را روی پرده سینما ندیده‌ایم. بعد از آن دیگر خبری از گلزار نبود جز اینکه گهگاه ماجرای اجرای تلویزیونی‌اش به جریان می‌افتاد و تکذیب می‌شد.

دیدگاهتان را بنویسید