بعد از شایعات متعدد رابطه سلنا گومز و بنی بلانکو تایید شد/ سلنا گومز آماده ترک زندگی مجردی است تا با عشق تازه‌اش زندگی کند

به نقل از آریتها سلنا گومز در جدیدترین مصاحبه خود با ووگ مکزیک، صحبت‌های متفاوتی را مطرح کرد.

صحبت‌های سلنا گومز در مصاحبه جدیدش

سلنا گومز

او گفت: «راستش، من باید شروع به جذب افراد مناسب کنم. پیدا کردن کسی که بتواند به شما گوش دهد و به شما اهمیت دهد بسیار سخت است… اما می‌دانم که وقتی این اتفاق بیفتد عالی خواهد بود و شما می‌خواهید که رابطه سالم باشد.»

دو مورد از مشهورترین روابط سلنا گومز با هنرمندان دیگر موسیقی، جاستین بیبر و دویکند بود. او در مورد این روابط گذشته گفت: «من کاملاً معتقدم که همه چیز در زندگی من به دلیلی اتفاق می‌افتد». من همیشه سعی می‌کنم بگویم: «درس اینجا چیست؟» من می‌خواهم درسی را یاد بگیرم و می‌خواهم از آن رشد کنم.

رابطه بنی بلانکو و سلنا گومز

او اضافه کرد: «من می‌خواهم تجربه کنم که گذر از آن لحظاتی که واقعا سخت هستند چگونه است»

گومز در مورد آلبوم آینده اش صحبت کرد و توضیح داد که مدتی طول کشیده تا موسیقی جدید بسازد زیرا دیدگاه او تغییر کرده است.

او گفت: «من چیزی برای نوشتن نداشتم زیرا به نوشتن موسیقی غمگین دخترانه عادت دارم و من عاشق چنین آهنگی هستم، اما چیزی را تجربه نکردم که من را در هم شکسته باشد… من سعی می‌کنم راه هایی برای ساخت موسیقی پاپ خوب پیدا کنم، با پیامی که واقعاً معنی دارد… ».

علنی شدن رابطه بنی بلانکو و سلنا گومز

بنی بلانکو

سلنا گومز آماده ترک زندگی مجردی است. ستاره هالیوود به تازگی رابطه جدید خود با بنی بلانکو تهیه‌کننده موسیقی را تایید کرده است، پس از شایعات اخیر در مورد یک رابطه عاشقانه احتمالی این خواننده تصمیم گرفت به شایعات پایان دهد و اعلام کرد که در حال حاضر با این تهیه کننده قرار عاشقانه دارد.

سلنا در رسانه‌ها اجتماعی در مورد این شایعات اظهار نظر کرد و در زیر پستی که اشاره‌ای به رابطه آنها داشت، حقایق را نوشت. او همچنین تصمیم گرفت به برخی از نظرات منفی کاربران آنلاین پاسخ دهد و از دوست پسر جدید خود دفاع کند و افکار خود را در مورد عشق جدید خود به اشتراک بگذارد.

سلنا

او فاش کرد: «او بهتر از هر انسانی روی این سیاره با من رفتار کرده است» و اضافه کرد که او «هنوز بهتر از هر کسی است که تا به حال با آن بوده‌ام». سلنا تصمیم گرفت همه چیز را رسمی کند و به استوری اینستاگرام رفت تا یک سلفی سیاه و سفید با بنی بلانکو منتشر کند.

او همچنین پیامی را برای طرفدارانش به اشتراک گذاشت و از آنها قدردانی و حمایت کرد. “قدردانی من فقط یاد آوری این است که چقدر از تک تک شما را دوست دارم.”

جاستین بیبر

بنی بلانکو

بنجامین جوزف لوین (انگلیسی: Benjamin Joseph Levin؛ زادهٔ ۸ مارس ۱۹۸۸) ملقب به بنی بلانکو Benny Blanco یک موسیقی‌دان اهل ایالات متحده آمریکا است. او با بسیاری از خوانندگان دنیا همکاری کرده است. خوانندگانی چون: بی تی اس، اسنوپ داگ، کیتی پری، اد شرین، جاستین بیبر، هالزی، خالید، کانیه وست، شان مندز، جویس ورلد، لیل دیکی، کالوین هریس، الکساندر آنتونی.

بلانکو جدیدا رابطه خود را با سلنا گومز شروع کرده است. این تایید رابطه پس از آن صورت می‌گیرد که یک منبع نزدیک به خواننده به ET گفت که او “به طور اتفاقی قرار ملاقات دارد و با هم خوب کار می‌کند.” این خودی همچنین گفت که سلنا “فقط روی آنچه در حال حاضر برای او بهترین است تمرکز می‌کند. با حفظ مرزهای خود بسیار هماهنگ است. دوستان و خانواده‌ اش از او حمایت می‌کنند و فقط می‌خواهند او خوشحال باشد.»

طرفداران همچنین متوجه شدند که سلنا و بنی در روزهای گذشته در شبکه‌های با هم تعامل داشتند. سلنا حتی حمایت خود را از انتشار کتاب اخیر این تهیه‌کننده موسیقی نشان داد.

دیدگاهتان را بنویسید