رکوردی که به نام رضا بهرام در موسیقی پاپ ایران ثبت شد

به نقل از آرتیها رضا بهرام با فروش ۱۶ سانس متوالی کنسرت در «یزد» جدید ترین رکورد فروش متوالی سانس های کنسرت در موسیقی پاپ ایران را شکست. این خواننده از ۹ تیرماه در سالن تربیت معلم یزد در حضور همشهری هایش روی صحنه رفت و تا ۱۹ تیرماه ادامه داشت. رضا بهرام پیش تر ۱۲ سانس در تبریز و ۱۰ سانس در اهواز روی صحنه رفته بود و کنسرت یزد جدیدترین رکورد این خواننده بود.

بیوگرافی رضابهرام :

رضا بهرام متولد ۲۰ دی ۱۳۷۰ در یزد، خواننده می باشد.رضا هلاورجانی با نام هنری بهرام در یک خانواده ۴ نفره بدنیا آمده است. فرزند دوم خانواده است و یک خواهر بزرگتر از خود و یک خواهر کوچکتر دارد که یکی سوارکار و دیگری در ورزش قایق رانی کانوپولو فعالیت می کند. فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت مالی از دانشگاه علم و فرهنگ یزد می باشد، از ورزش فوتبال شروع کرد و کم کم سمت موسیقی آمد و حالا کلی طرفدار دارد.

از نوجوانی با حمایت پدرش به سمت موسیقی رفت اما با فوت پدر در سال ۱۳۸۴ وقتی ۱۴ ساله بود از این عرصه دور شد و به سمت بازی فوتبال رفت. رضا مدتی در تیم فولاد یزد بازی کرد و مدتی هم در تیم فولاد خوزستان حضور داشت اما بعلت مصدومیت و عمل جراحی مجبور شد از این رشته کنار برود. بصورت جدی از سال ۸۸ به سمت موسیقی بازگشت و از سال ۱۳۸۹ وقتی ۱۹ ساله و دانشجو دانشگاه یزد بود رسما حرفه ای در این رشته حضور داشت.

از سال ۹۳ شروع به انتشار قطعه هایی کرد اما اتفاقی برایش نمی افتاد تا اینکه بهمن ۹۶ در آهنگ گلی از آرش و مسیح بعنوان همخوان حضور داشت. اولین ترانه رسمی اش با نام هنری بهرام قطعه ای بنام عشق بگو در  ۲۹ تیر ۱۳۹۷ با تنظیم مسعود جهانی منتشر شد که به سرعت به محبوبیت زیادی دست پیدا کرد. طولی نکشید که موسسه هنری ققنوس او را تحت حمایت هنری خود در آورد.

در سال ۹۷ توانست اولین کار تیتراژی خود را با سریال ممنوعه از شبکه خانگی به گوش طرفدارانش برساند، سپس در برنامه فرمول یک علی ضیا حاضر شد. او در ویژه برنامه عید نوروز عصر جدید در سال ۹۸ نیز چند قطعه ای اجرا کرد.

سبک کار رضا بهرام در موسیقی تلفیقی بوده و برای همین است که با جان دلها می نشیند. صدای خاص و اجرای توانمند و متبحرش باعث شد تا خیلی زود پیشرفت کرده و طرفداران زیادی را جلب کند. رضا بهرام آوازه ایرانی و موسیقی جزر و فلامینگو و موسیقی پاپ را تلفیقی کار می کند و این کار او باعث موفقیتش در کارها و آهنگ هایش شده است.

اولین اجرایش در جشنواره موسیقی فجر :

رضا بهرام خواننده محبوب موسیقی پاپ شامگاه جمعه ۲۵ بهمن ماه ۹۸ در دو سانس در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر روی صحنه رفت، و اجرای آهنگ های او با استقبال زیادی مواجه شد. هم چنین در جشنواره موسیقی پاپ علاوه بر اجرای آهنگ های پرطرفدار بخش هایی از ترانه مو به مو را به صورت زنده اجرا کرد.

رضا بهرام قبل از اولین حضور رسمی در جشنواره موسیقی فجر با اجرای آهنگ از عشق بگو شروع کننده، مراسم اختتامیه سی و ششمین جشنواره فیلم فجر بود.

کارنامه ی درخشان آهنگ های رضا بهرام :

آهنگ از عشق بگو، آهنگ دیوانه، آهنگ بیمار، آهنگ کجایی، آهنگ مو به مو، آهنگ آتش، آهنگ شب های بعد از تو، آهنگ گل عشق، آهنگ آرامشی دارم، آهنگ هیچ، آهنگ کاش، آهنگ هوای تو پرطرفدارترین آهنگ های رضا بهرام هستند.

نوازندگان کنسرت های رضا بهرام :

اعضای گروه نوازندگی کنسرت به رهبری مجید پروریان نوازنده گیتار بیس، شامل امیر محمدی ساکسیفون، امین قیاسی پرکاشن، میلاد نودست گیتار، مازیار احمدپور گیتار الکتریک، سعید جامع درامز و کیارش مقدم کیبورد هستند.

هر خواننده ای حامی و مدیر خاص خود را دارد و در مورد این خواننده و شرایط اش هم باید بدانید که در حال حاضر رضا بهرام تمام فعالیت‌های هنری خود را با نظارت شرکت فرهنگی هنری ققنوس انجام می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید