سریال «شبکه مخفی زنان»| پس از۹ ماه توقف سریال کمدی – تاریخی «شبکه مخفی زنان» سرانجام مجوز ده قسمت پایانی این سریال صادر شد

به نقل از آرتیها سریال کمدی – تاریخی «شبکه مخفی زنان» که پخش آن به مدت ۹ ماه متوقف شده بود. سرانجام مجوز پخش گرفت. قرار است از هفته آینده انتشار خود را از سر بگیرد تا به این ترتیب طلسم پخش نشدن ۱۰ قسمت پایانی آن شکسته شود.

حواشی سریال «شبکه مخفی زنان»

حواشی سریال «شبکه مخفی زنان»

شبکه مخفی زنان از تولیدات اختصاصی پلتفرم «نماوا» است که در زمان انتشار خود حاشیه‌های زیادی را پشت سر گذاشت. این حواشی در جریان اتفاقات سیاسی- اجتماعی سال گذشته بیشتر هم شد که نتیجه آن نامنظم شدن انتشار سریال در برخی از هفته‌ها بود.

انتشار«شبکه مخفی زنان» در نهایت روز جمعه دوم دی ماه ۱۴۰۱ با پخش قسمت بیستم متوقف شد. بعد از توقف پخش شایعه توقیف سریال سر زبان‌ها افتاد، اما ساترا توقیف این مجموعه را تکذیب کرد. محمد صادق افراسیابی معاون کاربران و تنظیم‌گری اجتماعی ساترا دراین باره گفت : «هیچ مشکل جدی برای پخش سریال «شبکه مخفی زنان» وجود ندارد. مواردی که مطرح است، حتما با تعامل با پلتفرم و گفت‌وگو حل خواهد شد.»

روابط عمومی «نماوا» با انتشار خبری از آغاز پخش مجدد «شبکه مخفی زنان» از انتشار مجدد آن از جمعه بیستم مرداد سال جاری خبر داد.

تعامل ساترا با پلتفرم نزدیک به ۶ ماه و ۲۰ روز طول کشید تا اینکه روابط عمومی «نماوا» با انتشار خبری از آغاز پخش مجدد «شبکه مخفی زنان» از انتشار مجدد آن از جمعه بیستم مرداد سال جاری خبر داد. اما درست یک شب قبل از شروع مجدد سریال بیانیه‌ای منتشر کرد و اعلام کرد : «با وجود تلاش نماوا و تیم تولید فعلا امکان پخش قسمت جدید سریال «شبکه مخفی زنان» وجود ندارد. قرار بود قسمت ۲۱ این سریال جمعه این هفته منتشر شود. تیم تولید و نماوا به دنبال پیگیری و برطرف کردن سوءتفاهمات جهت انتشار قسمت‌های جدید سریال هستند. ضمن عذرخواهی از مخاطبانی که منتظر تماشای ادامه قسمت‌های جدید سریال بودند، امیدواریم با رفع مسائل، بتوانیم ادامه این سریال را بزودی منتشر کنیم.»

بعد از انتشار این بیانیه شبنم مقدمی یکی از بازیگران اصلی «شبکه مخفی زنان» پستی را در صفحه شخصی‌اش به اشتراک گذاشت. او نوشت : «منتظرمون نباشید. نمی‌آییم. دلیلش؟ نمی دونیم. تاکی؟ نمی دونیم. همین قدر می‌دانیم که دیگر از دهان افتاده. تمام و وسلام.»

شبکه مخفی زنان داستان میرزامحمود زنبورک‌چی، رئیس اداره سجل احوال (ثبت احوال) است

خلاصه داستان

شبکه مخفی زنان داستان میرزامحمود زنبورک‌چی، رئیس اداره سجل احوال (ثبت احوال) است که ۴ همسر اختیار کرده. آنها هر کدام فکر می‌کنند میرزا تنها ۲ همسر دارد [در واقع یک هوو دارند]. میرزا که ۷ دختر از ۳ همسرش دارد و همسر چهارمش باردار است، برای ازدیاد نسل و داشتن فرزند پسر چهار بار ازدواج کرده. او در این اوضاع و احوال توسط مدبرالملک (معاونت وزارت معارف) برای تشکیل کانون بانوان دعوت به همکاری می‌شود. مسئول این کانون، دلبرجان تاجرباشی، بانویی تحصیل‌کرده و فرنگ‌رفته است که میرزا یک دل نه صد دل عاشق او می‌شود…

پخش سریال «شبکه مخفی زنان»

پخش سریال «شبکه مخفی زنان»

حالا پس از گذشت ۲ ماه و ۲۲ روز از انتشار آن بیانیه ، نماوا اعلام کرده که مشکلات پخش سریال « شبکه مخفی‌زنان» مرتفع شده و قرار است انتشار ده قسمت پایانی آن از سر گرفته شود. هنوز روز و تاریخ پخش سریال از سوی پلتفرم اعلام نشده اما افشین هاشمی با انتشار پستی اعلام کرده که سریالش از هفته آینده و از یکشنبه جهاردهم آبان ماه آغاز می‌شود.

در پست منتشر شده توسط هاشمی آمده است :«بی حرف پیش، دارنده رکورد یک ساله توقیف در تاریخ شبکه نمایش خانگی و پرحاشیه‌ترین سریال «نماوا»یعنی «شبکه مخفی زنان» دوباره برگشته. اگر تا حالا ندیده‌اید امیدوارم به جمع بینندگان ما بپیوندید و اگر جز تماشاگران پروپا قرص ما بودید که مدام سراغش را می‌گرفتید، بدونید که قراره به عهدمون با شما برگردیم.»

در این سریال بازیگرانی چون لیلا حاتمی، سیامک انصاری، شبنم مقدمی، مهدی هاشمی، حمید فرخ نژاد، شقایق دهقان، امیر حسین رستمی، مونا فرجاد، باران کوثری و… به ایفای نقش پرداخته‌اند.   

دیدگاهتان را بنویسید