شهاب حسینی با نقشی پرهیاهوتر از قبل به سریالی رمزآلود برگشته/ اینبار در «گناه فرشته» نقش یک وکیل را به عهده می‌گیرد

به نقل از آرتیها با رونمایی از اولین تیزر سریال «گناه فرشته» به کارگردانی حامد عنقا. حالا دیگر به اطلاعاتی درباره نقش شهاب حسینی در این سریال پی برده‌ایم. حسینی بعد از دو سریال «شهرزاد» و «پوست شیر»، اینبار در قالب یک وکیل دادگستری، مقابل دوربین عنقا رفته تا برای اولین بار همکاری با او را تجربه کند. به بهانه رونمایی از این تیزر، مروری داریم بر نقش‌های شهاب حسینی درسریال‌های شبکه نمایش خانگی.

شهاب حسینی علاوه بر دو سریال «شهرزاد» و «پوست شیر»، در شبکه نمایش خانگی به عنوان مجری برنامه «هم‌رفیق» هم حضور پیدا کرد. با اینکه نقدهایی به شیوه اجرایش وارد بود اما نتیجه‌اش اثری پرمخاطب بود.

نقش قباد در سریال «شهرزاد»

قباد سریال «شهرزاد»

قباد سریال «شهرزاد» در فصل یک به عنوان شخصیتی بی‌ریشه و بی‌هدف معرفی می‌شد؛ شخصی که همیشه گوش به فرمان بزرگ آقا بود و از خودش اختیاری نداشت. بخش مهمی از زندگی‌اش را در قماربازی و شرط‌بندی می‌گذراند. رابطه عاطفی با همسرش نداشت، مدام عصبی بود، او را تحقیر می‌کرد و کتک می‌زد. درواقع تا پیش از مواجهه با شهرزاد، شخصیتی منفور بود. اما با ورود شهرزاد به زندگی قباد، شخصیتش تغییر می‌کرد. از یک شخصیت منفور به یک فرد عاشق‌ تبدیل می‌شد. حالا حاضر است برای برگرداندن محبوبش دست به هرکاری بزند. از اینجا به بعد قباد که شخصیتی لاابالی داشت ناگهان جای خودش را با فرهاد عاشق‌پیشه عوض می‌کرد. تلاشی که قباد برای به دست آورد شهرزاد کرد، هیچ ‌وقت فرهاد برای او انجام نداد.

قباد یکی از اضلاع عشق مثلثی سریال «شهرزاد» بود. بیشترین بازی احساسی را مقابل شهرزاد داشت و در نهایت به خاطر عشق او به نابودی می‌رسید به همین دلیل هم بیشترین بازی را با ترانه علیدوستی داشت. با این حال به عنوان زیر دست بزرگ‌آقا و همچنین همسر شیرین، در فصل اول مقابل علی نصیریان و پریناز ایزدیار هم بازی می‌کرد.

جذابیت قباد و احساساتش نسبت به شهرزاد

شهاب حسینی با کاراکتر قباد مسیر حرکت دقیق یک مرد عیاش و خوشگذران به یک مرد عاشق و سپس مردی شکست خورده و عصیانگر را به درستی روایت کرد. درست است که در جایگاه بزرگ آقا نشست و دستور قتل‌های زیادی را صادر کرد اما به خاطر تبحر در نمایش عاشق‌پیشگی، نهایتا به چهره محبوب سریال تبدیل شد. جذابیت قباد و احساساتش نسبت به شهرزاد به حدی بالا رفت که وقتی در قسمت پایانی گلوله خورد، طرفدارانش درفضای مجازی به شدت معترض شدند و از پایان تلخ سریال گلایه کردند.

نقش محب مشکات در سریال «پوست شیر»

محب پلیسی تنها و مغموم بود. او به خاطر رسیدگی به پرونده یک قاتل زنجیره‌ای دخترش را از دست داده و هنوز نتوانسته بود به زندگی معمولی‌اش بازگردد. محب از زندگی، خدا و شغلی که داشت، خشمی عمیق به دل گرفته. او نمی‌توانست دنیا را بدون حضور دخترش تحمل کند تا اینکه پرونده نعیم باعث شد بار دیگر برای انتقام خون یک دختر به میدان برگردد. شهاب حسینی با تصویر کلیشه‌ای که همیشه از پلیس در ذهن داشتیم متفاوت عمل کرد و به خوبی توانست این سرگشتگی و خشم و عصیان را در قالب شخصیت محب به نمایش بگذارد. او مدام خشمگین و عصبی می‌شد، پرخاش می‌کرد و رفتار خشونت‌بار بروز می‌داد اما نهایتا تمام مدت پشت نعیم ایستاده بود و از او دفاع می‌کرد.

شهاب حسینی با نقش «محب مشکات» سریال «پوست شیر» بار دیگر درخشید.

نکته قابل توجه درباره محب، همراهی‌‌اش با نعیم بود. انگار با قتل ساحل یک بار دیگر دختر خودش را از دست داده. ابتدا با نعیم مخالفت می‌کرد اما رفته رفته وارد تیم او شد و با اینکه به عنوان پلیس نمی‌توانست رفتارش را تایید کند اما به او حق می‌داد. بازی شهاب حسینی کنار هادی حجازی‌فر، یکی از اتفاق‌های مهم سریال بود. آنها به‌درستی رفتار هم را تکمیل کردند. حسینی در چند قسمت پایانی، بازی درخشانی هم مقابل مجتبی پیرزاده داشت.

شهاب حسینی با نقش «محب مشکات» سریال «پوست شیر» بار دیگر درخشید. او توانست به عنوان یکی از مهمترین بازیگران سریال، قدرتمند وارد عمل شود. او با نقش یک پلیس متفاوت، به قدری مورد توجه قرار گرفت که برای انتخاب بهترین کاراکتر این سریال، بالاترین رای را به دست آورد.

نقش حامد تهرانی در سریال «گناه فرشته»

«گناه فرشته» اولین همکاری شهاب حسینی با حامد عنقاست

«گناه فرشته» اولین همکاری شهاب حسینی با حامد عنقاست که هنوز منتشر نشده و هنوز نمی‌توانیم دقیق درباره ابعاد مختلف آن صحبت کنیم. با توجه به اینکه روز گذشته تیزر این سریال منتشر شد. براساس اطلاعات آن می‌دانیم وکیلی به اسم حامد تهرانی است که از قضا بسیار هم در کارش جدی است. پرونده‌ یک قتل را می‌پذیرد که به نجات یک دختر ارتباط دارد. یک سر ماجرا به همسر وکیلش برمی‌گردد و برای اینکه بتواند درست دفاع کند مجبور است مقابل همسرش بایستد. ازاین جهت با چالش زیادی روبه‌روست. این اولین بار است که شهاب حسینی را در نقش یک وکیل می‌بینیم.

هنوز دقیق نمی‌دانیم بازیگری که بیشترین نقش را مقابل شهاب حسینی دارد کیست. اما با توجه به تیزر با لادن مستوفی، مهدی سلطانی، پردیس پورعابدینی، دیبا زاهدی و نفس بازغی هم‌بازی است.

دیدگاهتان را بنویسید