فیلم «جوجه تیغی» اولین فیلم مستانه مهاجر، بزودی اکران خواهد شد

به نقل از آرتیها فیلمبرداری فیلم «جوجه تیغی» به کارگردانی و تهیه کنندگی مستانه مهاجر به پایان رسید. پروانه نمایش فیلم سینمایی جوجه تیغی به کارگردانی مستانه مهاجر صادر شد. این فیلم اولین تجربه مهاجر در زمینه کارگردانی فیلم سینمایی است.

او که تجربه تهیه کنندگی نیز تجربه کرده، قرار بود به عنوان تهیه کننده در فیلم جوجه تیغی باشد اما در نهایت هم کارگردانی هم تهیه کنندگی را بر عهده گرفت. فیلمبرداری سکانس‌های باقیمانده این فیلم با نام موقت جوجه تیغی که به دلیل شیوع ویروس کرونا مدتی متوقف مانده بود، پایان یافت. فیلم کمدی جوجه تیغی از نیمه دوم مهر اکرانش را در سینماها آغاز می کند.

مستانه مهاجر طی سالهای فعالیتش تدوین ده‌ها فیلم‌سینمایی از نام‌های سرشناس سینمای ایران را برعهده داشته. او همچنین به عنوان تهیه‌کننده، آثاری چون «اسرافیل» و «جاده خاکی» را تولید کرده است.

فیلم جوجه تیغی

خلاصه داستان فیلم:

اخبار و جزئیات زیادی از داستان فیلم منتشر نشده است. داستان این فیلم کمدی، روایتگر ماجرایی طنز است که برای یک جوان متعصب رخ می‌دهد. پیشنهادی عجیب، که آغازگر یک ماجرای طنز است و گذشته و آینده جوان را تحت تاثیر قرار می‌دهد. از سوی دیگر ماجراهای زنی که می‌خواهد اولین رئیس جمهور زن ایران شود رخ می دهد.

بازیگران و عوامل فیلم جوجه تیغی:

حامد کمیلی، پانته آ پناهی‌ها، هادی کاظمی، آناهیتا درگاهی، نازنین بیاتی، هومن برق نورد و پژمان بازغی و به همراه هادی عطایی فر، مهتاب ثروتی، آیدا ماهیانی، صحرا اسداللهی، آرزو نبوت و با حضور نگار فروزنده، امید روحانی، مهراب قاسمخانی و نوشین تبریزی در این فیلم پربازیگر، نقش ایفا می‌کنند. فیلم «جوجه تیغی» از پربازیگر‌ترین فیلم‌های امسال سینماهاست و پیش‌بینی می‌شود در جمع پرفروش‌های گیشه قرار بگیرد.

فیلمنامه این فیلم را مصطفی زندی و سجاد پهلوان زاده نوشته اند و محمود کلاری، مدیریت فیلمبرداری آن را بر عهده دارد. اشکان مهری و پانته‌آ فارسیجانی تدوین جوجه تیغی و فرامرز ابوالصدق کار صداگذاری و آریا عظیمی نژاد ساخت موسیقی را انجام داده اند.

تدوینگر

بیوگرافی کوتاهی از کارگردان فیلم جوجه تیغی:

مستانه مهاجر متولد ۱۵ اردیبهشت ۱۳۵۳ در تهران، تدوینگر است. فارغ التحصیل رشته تدوین از دانشگاه سوره است که از سال ۱۳۷۲ وارد تدوین شد. او به صورت مستقل از سال ۱۳۸۱ کارش را ادامه داد و حالا تهیه کنندگی و کارگردانی هم می کند. خانم مهاجر از سال ۱۳۷۲ وقتی ۱۹ ساله بود فعالیت اش را شروع کرد. به واسطه پدرش که بسیار فیلم بین بود به هنر علاقمند و سپس از طریق یک آشنایی به یک شرکت فیلمسازی معرفی شد. از آن پس فعالیت خود را در تدوین آغاز کرد.

Mastaneh Mohajer

حاشیه های زندگی مستانه مهاجر:

مستانه مهاجر(Mastaneh Mohajer) همسر سابق پژمان بازغی خبر از ابتلای خود به سرطان داد و گفت بعد از شروع درمان حالا باید در آخرین مرحله جراحی کند. او می گوید روزهای سختی را گذرانده است و کمی هم شرایط پیچیده تر شده است.

خانم مهاجر درمصاحبه ای گفت: من یک روزی متوجه شدم این مریضی را دارم، یک ذره پیشرفته شده بود و اینکه درمان را شروع کردم و طبعا زمانی که موضوع را فهمیدم ۴۸ ساعت عجیبی را گذراندم. فکر می کردم من با تمام این مریضی ها چقدر فاصله دارم، یعنی هیچ وقت فکر نمی کردم که روزی شاید خودم دچار این بیماری شوم.

من طبق معمول با خودم خلوت کردم، چون اصولا تو بحران ها با خودم خلوت می کنم. تصمیم می گیرم چطور رفتار کنم نه اینکه فرار کنم. فکر کردم و رفتار متقابلم را پیدا کردم. اما بعد از آن احساس نکردم که بایستی این مریضی را بگم و الان ۴ ماهه درگیرم و تقریبا کسی نمی دانست، معالجه کردم و چند روز دیگر عمل می کنم و تمام.

دیدگاهتان را بنویسید