فیلم کمدی «رقصنده»| فیلمی کمدی به کارگردانی بهمن گودرزی که قرار است به زودی با بازی امین حیایی روی پرده سینماها برود

در این مقاله از آرتیها، به خلاصه داستان فیلم رقصنده و همچنین معرفی بازیگران این اثر سینمایی خواهیم پرداخت. فیلم کمدی «رقصنده» قرار است به غیبت چهار ساله امین حیایی از پرده سینماها پایان دهد، آخرین فیلمی که با بازی او روی پرده رفت به سال ۱۳۹۸ برمی‌گردد. تاریخ انتشار هنوز مشخص نیست. قصه‌ای پر از تاب و تب، هیجان و کمدی که برای مخاطبان جذاب است.

بازی امین حیایی در فیلم «رقصنده»

«رقصنده» عنوان فیلمی کمدی به کارگردانی بهمن گودرزی است که قرار است به زودی با بازی امین حیایی روی پرده سینماها برود. با اکران این فیلم بعد از ۴ سال فیلمی با بازی امین حیایی روی پرده می‌رود. «چشم وگوش بسته» به کارگردانی فرزاد موتمن آخرین فیلمی بود که از امین حیایی اکران شد. این فیلم تابستان ۱۳۹۸ روی پرده سینماها رفت و موفق شد بیش از ۱۲ میلیارد تومان فروش کند.

امین حیایی بعد از فیلم «چشم و گوش بسته» در فیلم‌های « قاتل و وحشی» و «برف آخر» هم به ایفای نقش پرداخت.

امین حیایی بعد از فیلم «چشم و گوش بسته» در فیلم‌های « قاتل و وحشی» و «برف آخر» هم به ایفای نقش پرداخت. اولی به محاق توقیف رفت و دومی هم بعد از اکران در جشنواره فیلم فجر دیگر فرصت نمایش به دست نیاورد. حیایی اواخر سال ۹۸ و پیش از شروع پاندومی کرونا جلوی دوربین بهمن گودرزی در فیلم «رقصنده» رفت. با همه‌گیری شیوع ویروس کرونا ، فیلمبرداری این فیلم متوقف شد و سکانس‌های باقی مانده آن بعد از پایان پاندومی در کشور هنگ‌کنک جلوی دوربین رفت. این فیلم حالا آماده نمایش شده و قرار است به زودی روانه پرده سینماها شود.

در سال‌های اخیر، استعداد بازیگری امین حیایی در صنعت سینما با فیلم‌های متفاوتی چون “درخونگاه”، “شعله‌ور” به خوبی به رخ کشیده است. وی همچنین با حضور در برنامه محبوب “عصر جدید” با احسان علیخانی، به شدت مورد توجه عموم قرار گرفت و با بازی در سریال “آقازاده” تعداد طرفداران خود را بیشتر کرد.

خلاصه داستان فیلم «رقصنده» و درخشش امین حیایی

خلاصه داستان فیلم «رقصنده» و درخشش امین حیایی

امین حیایی، بازیگر و خواننده مطرح، با انتخاب‌های خوب خود توانسته به اوج بازگردد. او در فیلم رقصنده نقش اصلی را بر عهده دارد. داستان فیلم درباره ورزشکاری به نام «صمد» است که به دنبال دستیابی به قهرمانی و مهاجرت به خارج از کشور است. اما در طول این مسیر با حواشی و اتفاقات کمدی فراوانی روبه‌رو می‌شود. به همین دلیل، او تصمیم می‌گیرد تا با تبدیل به یک شاخ مجازی، خسارات مادی و روحی خود را جبران کند.

همکاری بهمن گودرزی و آرش قادری

همکاری بهمن گودرزی و آرش قادری

فیلم رقصنده، یک همکاری بین بهمن گودرزی و آرش قادری است که هنوز زمان اکران آن مشخص نشده است. «رقصنده» بعد از فیلم‌های «شش و بش»، «آتیش بازی» ، «ثبت با سند برابر است» و سریال «ساخت ایران ۳» ، پنجمین همکاری مشترک حیایی و بهمن گودرزی محسوب می‌شود.

فیلمنامه فیلم رقصنده را آرش قادری نوشته است. با توجه به سابقه و کارنامه کاری او، می‌توان به امیدوار بودن برای خلق یک فیلم کمدی ایرانی واقعاً خوب ماند. آرش قادری تاکنون نویسنده سریال‌هایی همچون “ساخت ایران”، “هوش سیاه”، “عملیات ۱۲۵”، “گاندو”، و “برادر و ماتادور” بوده است و همچنین در فیلم‌های “آتیش‌بازی” و “شیش و بش” با بهمن گودرزی به عنوان کارگردان همکاری داشته است. تهیه کنندگی این فیلم بر عهده مرتضی شایسته است.

امین حیایی و امیر جعفری

“رقصنده، فیلم جدیدی است که بهمن گودرزی، کارگردان برجسته ایرانی، این روزها در حال انجام مراحل فنی نهایی خود است. این اثر سینمایی، از انجام آخرین فعالیت هنری ریحانه پارسا در ایران یاد می‌کند.

بهمن گودرزی که در کارنامه‌اش ساخت چندین فیلم سینمایی کمدی پرفروش به چشم می‌خورد. حالا با زوج با استعداد امین حیایی و امیر جعفری همکاری کرده است. وجود ریحانه پارسا نیز بازیگر موفق جوان ایرانی در این فیلم بسیار جالب است. او به واسطه سریال پدر به شهرت رسید. اما به دلیل مشکلات مختلف، آینده حرفه‌ای او خراب شد. پس از حضور در سه فیلم، از کشور خارج شد و در ترکیه ساکن است.

دیدگاهتان را بنویسید