Lee Young-ae

یونگ ئه با بازی در سریال تاریخی Dae Jang Geum (جواهری در قصر) در کره جنوبی به اوج شهرت رسید. این سریال اولین بار در سپتامبر ۲۰۰۳ تا ۲۰۰۴ از شبکه MBC پخش شد و ریتینگ محبوبیت آن به طور متوسط ۴۶٫۳% و سپس به ۵۷٫۸% رسید و تبدیل به ۱۰امین سریال محبوب کره ای در تمام سال ها شناخته شد. وی برای این سریال توانست جایزه بزرگ جوایز MBC را از آن خود کند. این سریال در بیش از ۹۱ کشور دنیا پخش شد و به خصوص در قاره آسیا به محبوبیت خاصی دست یافت.

“کیمیاگر” پرفروش‌ترین کتاب اهداف

داستان کتاب “کیمیاگر” در مورد پسری جوان است که در دنیای خود یعنی چوپانی کردن غرق است. این پسرک در شهری به نام آندلوس در کشور اسپانیا زندگی می‌کند. پسرک جوان با اینکه تحصیلات علوم دینی عالی دارد اما به چوپانی پرداخته و اینگونه زندگی خود را می‌گذراند.

کتاب “عادت‌های اتمی” اثر جیمز کلیر، کتابی برای غلبه بر عادات نامناسب

کتاب “عادت‌های اتمی: تغییر رفتارهای کوچک، تأثیر بزرگ” نوشته جیمز کلیر است. این کتاب به مطالعه و درک عادت‌ها و نحوه تغییر آن‌ها می‌پردازد. نویسنده در این کتاب به بررسی نقش عادت‌ها در زندگی ما می‌پردازد و راهکارهایی را ارائه می‌دهد تا بتوانیم عادت‌های نامطلوب را تغییر داده و عادت‌های مفید را در زندگی خود پیاده کنیم.

فوت ستاره سعیدی همسر بیژن مرتضوی

ستاره با مهاجرت خود زندگی جدیدی را آغاز کرد. او به آمریکا مهاجرت کرد و با ورود به آمریکا در همان سال های اولیه به عنوان مدیر برنامه کار خود را آغاز کرد. ستاره علاقه زیادی به موسیقی داشت و در کنار خوانندگان بزرگی برای مدیریت برنامه هایشان همکاری داشت. 
این دختر جوان همچنین به عنوان یک ترانه‌سرا و آهنگساز نیز فعالیت می‌کرد. او بخاطر زیبایی خیره کننده اش بارها پیشنهادهایی در عرصه مدلینگ داشت که نپذیرفت اما در نهایت وارد عرصه مدلینگ نیز شد و شهرت بسیاری بدست آورد.

«ملت عشق» پرفروش ترین کتاب تاریخ ترکیه

ملت عشق نام رمانی است نوشته الیف شافاک (الف شفق) که در سال ۲۰۱۰ / ۱۳۸۹ به صورت هم‌زمان به دو زبان انگلیسی و ترکی منتشر شد. این کتاب تاکنون بیش از ۵۰۰ بار (۵۵۰٬۰۰۰ نسخه) در ترکیه تجدید چاپ شده و توانسته رکورد پرفروش‌ترین کتاب تاریخ ترکیه را نیز به دست آورد.

آشنایی با سبک نقاشی رئالیسم

رئال یعنی واقعی و رئالیسم به معنی واقعی گری و حقیقت گرایی، نوعی گرایش هنری است که اشیاء و موجودات را آنگونه که هستند، زشت را زشت و زیبا را زیبا ترسیم می نمایند. سبک نقاشی رئالیسم نقطه مقابل سبک رومانتیک قرار دارد. سعی هنرمند نقاش رئالیسم در این است که موضوعات منتخب را بدون کم و کاست و شیرین کاری و عوام فریبانه شدن طرح در ذهن بیننده، ترسیم کند و تخیلات غیرواقعی نیافریند و شعار ندهد. مبنای کار آنان صادقانه نگری و صادقانه اندیشیدن است.

Oprah Winfrey

اگر اخبار هنرمندان و افراد مشهور خارج از کشور را دنبال می‌کنید، حتما با خانم اپرا وینفری آشنا هستید. بانویی آفریقایی-آمریکای‌ تبار، مجری بزرگ‌ترین برنامه‌های تلویزیونی، هنرپیشه و یکی از موفق ترین زنان کارآفرین جهان. وقتی صحبت از برنامه‌های گفتگو‌محور تلویزیونی می‌شود، این زن رقیبی ندارد. شهرت اپرا وینفری علاوه‌بر حضورش در رسانه به‌خاطر شرکت بزرگش موسوم به هارپو (Harpo) نیز هست.

بررسی کتابی بحث برانگیز «راز داوینچی» اثر دن براون

رمان «راز داوینچی» (The Da Vinci Code) نوشته «دن براون» (Dan Brown)، همان طور که خود او پیش بینی کرده بود، تبدیل به یکی از بحث انگیزترین کتاب های سال شده است. در گفت وگویی از او پرسیدند برای کسی که با آثار قبلی شما آشنا نیست «راز داوینچی» را چه طور توصیف می کنید؟ وی پاسخ داد: «راز داوینچی» داستان رابرت لنگدن، نمادشناس معروف و قهرمان رمان های قبلی من است که این بار به موزه لوور فراخوانده می شود تا یکسری نمادهای اسرارآمیز مربوط به آثار هنری داوینچی را مورد بررسی قرار دهد.

حال وخیم سوپر مدل آمریکایی بلا حدید و درگیری با بیماری اش

به نقل از آرتیها سوپر مدل مشهور امریکایی بلا حدید در پستی در اینستاگرام از مشکلات روانی خود گفته و عنوان کرده که دنیای مجازی دروغ است و حقیقت چیز دیگری می باشد. او در این ویدئو درباره ی عدم اعتماد به نفس و اضطراب صحبت می کرد. در کپشن این پست نوشته شده بود: «ویلو اسمیت، من خودت و حرف هایت را دوست دارم. این حرف ها باعث شد کمتر احساس تنهایی کنم و به همین خاطر دوست دارم این را پست کنم.» حدید بعد از این ویدیو، عکس هایی از خودش در حال اشک ریختن منتشر کرده بود.

سریع‌ترین راه برای رسیدن به اهداف با کتاب خودت باش دختر اثر ریچل هالیس

کتاب شرمنده نباش دختر: یک برنامه بدون شرمساری برای رسیدن به اهداف جدیدترین اثر ریچل هالیس، نویسندۀ کتاب پرفروش خودت باش دختر، شما را در راه رسیدن به رویایتان و موفقیت‌هایی که قرار است در زندگی کسب کنید، یاری می‌کند.