بررسی سریال ترکی بابا (Baba)

زندگی ساده و محافظه کارانه خانواده ساروهانلی با سقوط هواپیما زیر و رو می شود. با شروع زندگی سخت جدید خانواده ساروهانلی، امین ساروهانلی برای محافظت از خانواده خود با بزرگترین آزمون زندگی خود روبرو می شود.

Mr. Bean

شخصیت اصلی مجموعه که نام مجموعه هم از او گرفته شده با بازی روآن اتکینسون، دلقکی با کارهای کودکانه که با روش‌های نامعمولش زندگی روزمره را به گونه‌ای دیگر پیش می‌برد.

خانه کوچک و داستان ناتمامش

داستان، پدری دلسوز و زحمت‌کش دارد (نه فقط به عنوان دو تا برچسب، بلکه به عنوان یک شخصیت کامل شده چنین خصوصیاتی در آقای اینگلز است).

بررسی سریال زیبای حقیقی

اگر فردی واقعا شما را دوست داشته باشد، شما را در هر شرایطی می‌پذیرد و به دنبال زیبایی ظاهری‌تان نمی‌گردد.

قضاوت یک عاشقانه ی پیچیده

جیلین متهم به قتل شوهرش، بازپرس ایلگاز کایا است. اما این فقط صحنه‌ایست برای جذب مخاطب، تا ماجرا را پیگیری کند.

نگاهی به سریال پوست شیر

سریال پوست شیر محصول ۱۴۰۱ که از پلتفرم نمایش خانگی پخش شده است و به کارگردانی جمشید محمودی و به تهیه کنندگی برادرش نوید محمودی می باشد

نوخ ۴ در راه است

داستان سریال «نون خ» از فصل اول تا سوم درباره زندگی نورالدین خانزاده با بازی (سعید آقاخانی) است که در استان کرمانشاه زندگی می کند و اتفاقاتی که برای خانزاده و دخترهایش و همچنین اهالی روستا رخ می دهد، مسیر قصه را تعیین می‌کند.

روایت ناتمام سیما

ماجرای روانشناسی است که شهرت بسیاری دارد اما افشای یک‌ خبر در فضای مجازی، زندگی او را دستخوش تغییر می‌کند. این اثر الگو و پیام مثبت پررنگی با خود به همراه ندارد.

نشست فیلم استاد

دوره ساخت فیلم‌های آپارتمانی تمام شده است و در ابتدا نمی خواستم به تولید این کار بپردازم. بهروز افخمی در نشست نقد و بررسی فیلم سینمایی استاد اظهار داشت: وقتی فهمیدم درباره جریان «می تو» است خواستم که در پروژه حضور نداشته باشم.

نقدسریال سقوط

پیوند عاشقانه آیسان و ژاکان در عبور از روزهای سخت آغازین زندگی مشترک شان، جانی دوباره می گیرد. آن ها برای آبیاری درخت عشق شان راهی ماه عسل می شوند… سفری که پایان اش تاریکی است.