Jennifer Hudson

به نقل از آرتیها جنیفر کیت هادسون یک بازیگر، خواننده و مدل آمریکایی است. او در تاریخ ۱۲ سپتامبر ۱۹۸۱ در شهرشیکاگو آمریکا (ایلینوی) متولد شد. او در یک خانواده ساده به دنیا آمده است.

از سنین اولیه، هادسون جونیور توانایی های خلاق را نشان داد. او دوست داشت به نوشتن، آواز خواندن و رقصیدن به موسیقی بپردازد. حتی پس از آن، دختر رویای تبدیل شدن به یک ستاره در سطح جهانی را داشت. در سن ۷ سالگی، جنی شروع به خواندن در گروه کلیسا کرد. و در دبیرستان، او شروع به نوشتن شعر کرد. با خلاقیت خود، قهرمان ما تنها نزدیکترین بستگان را معرفی کرد.

جنیفر هادسون در دبیرستان دونبر حضور داشت. در سال ۱۹۹۹ او از این موسسه آموزشی فارغ التحصیل شد. معلمان همیشه او را برای سعادت و رفتار نمونه خویش ستایش کرده اند. در مدرسه، هیچ رویدادی فرهنگی بدون مشارکت او رخ نداد.

در ۲۵ اکتبر ۲۰۰۸ چیزی اتفاق افتاد که جنیفر هرگز فراموش نخواهد کرد. در این روز، او سه عزیز را از دست داد: برادر، مادر و برادرزاده. آنها توسط خویشاوندان ۳۱ ساله این خواننده شلیک شده اند. قاتل بازداشت شد. و تنها در ماه مه ۲۰۱۲ دادگاه پرونده خود را برگزار کرد. ویلیام بلفور به حبس ابد محکوم شد.

شروع حرفه بازیگری :

او با بازی در فیلم هایی مانند ‘دختران رویایی‘ ، ‘رابطه جنسی و شهر’ ، ‘زندگی مخفی زنبورها’ و ‘تولد سیاه’ محبوبیت جهانی پیدا کرد. پس از اولین فیلمش در سال ۲۰۰۶ با فیلم درام موزیکال ‘ دختران رویایی ، هادسون در مدت کوتاهی به محبوبیت دست یافت. نقش او در فیلم چندین جایزه از جمله ‘اسکار‘ را برای او به ارمغان آورد. پس از موفقیت اولین فیلمش ، او در ‘سکس و شهر’ ، کمدی رمانتیک آمریکایی ظاهر شد.

او سپس در فیلم درام ‘زندگی مخفی زنبورها’ ظاهر شد. یکی از نقش های اصلی فیلم او در فیلم درام ‘چی-راک’ بود که توسط اسپایک لی کارگردانی و تهیه شد. در طول دوران حرفه ای خود ، وی همچنین در برنامه های تلویزیونی ، مانند ‘Smash’ ، ‘Empire’ و ‘Confirmation’ ، یک فیلم تلویزیونی حضور داشته است.

او هم چنین قراردادی را با نمایندگان شرکت Arista Records ثبت کرد. در سال ۲۰۰۸، اولین دیسک خود را در فروش ظاهر شد. تا به امروز، در بانک کلاسیک خلاق D.Hudson، ۱۲ نقش در فیلم ها، مشارکت در چندین نمایش تلویزیونی و یک اسکار بازی کرد. جنیفر هادسون همکاری با متخصصین مانند رایان تدرر و تیمبالند را دارد.

زندگی شخصی و ازدواج جنیفر هادسون :

این خواننده آمریکایی یکی از خوش اندامترین ها در حرفه خود هستند! قد جنیفر هادسون و وزن جنیفر هادسون نسبت به بقیه خواننده مناسب است.

در سال ۲۰۰۷، جنیفر هادسون با یک ورزشکار حرفه ای (کشتی گیر) دیوید Otunga ملاقات کرد پس از چند ماه بعد از تاریخ آشنایی، دیوید و جنیفرتصمیم به زندگی مشترک گرفتند..جنیفر هادسون زمان خود را برای ساختن شغل خود و هم چنین حفظ خانواده خود تصمیم گرفت تا شغل خود را در خانه انجام دهد.

در سال ۲۰۰۸، دیوید، از جنیفر هادسون درخواست ازدواج کرد و جنیفربلافاصله موافقت کرد که همسر قانونی او شود. یک عروسی باشکوه گرفتند. در اوت ۲۰۰۹، اولین فرزندش متولد شد یک پسر کوچک جذاب. این پسر به نام دیوید دانیل شناخته شد. پدر و مادر او را با احتیاط و توجه احاطه کرده بودند. بعد از سالها این زوج تصمیم به داشتن فرزند دوم گرفتند اما به دلیل نداشتن وقت کافی از این موضوع گذشتند.

آلبوم ها و فیلم هایی از جنیفر هادسون :

به عنوان خواننده ، سه آلبوم استودیویی توسط او تا به امروز منتشر شده است. اولین آلبوم او با نام مستعار در سال ۲۰۰۸ منتشر شد. با بازی در رتبه دو در ‘بیلبورد ۲۰۰’ ، این یک موفقیت بزرگ بود. هادسون به خاطر کار آوازی در آلبوم سال دوم خود تحسین شد ، من را به خاطر می آورم (۲۰۱۱) ، و در پیگیری ۲۰۱۴ او همچنان به بازیگری ادامه داد و در این فیلم به عنوان مادر مجرد ظاهر شد انطباق مولودی سیاه (۲۰۱۳) ، بر اساس صحنه موسیقی توسط لنگستون هیوز ؛ به عنوان زنی که دخترش در باند تیراندازی به داخل کشته می شود اسپایک لی را چی راق (۲۰۱۵) ؛ و به عنوان آنجلا رایت ، زنی که ادعا می کرد توسط دادگاه عالی ایالات متحده مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است عدالت کلارنس توماس ، در فیلم تلویزیونی HBO تائیدیه (۲۰۱۶) در سال ۲۰۱۵ هادسون برای اولین بار در برادوی در اقتباس صحنه ای از آلیس واکر ظاهر شد رنگ بنفش و به خاطر بازی در نقش خواننده بلوز ، Shug Avery ، مورد تحسین قرار گرفت.

او برای آلبوم موسیقی متن حاصل جایزه گرمی را به دست آورد. اعتبار وی در سال ۲۰۱۶ شامل کمدی خانوادگی انیمیشن بود آواز خواندن ، که در آن او صدای یک گوسفند ، و پخش مستقیم تلویزیونی موسیقی را فراهم کرده است اسپری مو به صورت زنده! ، که در آن او Motormouth Maybelle را به تصویر کشیده است. او (۱۸-۲۰۱۷) به عنوان مربی در مسابقات آواز تلویزیونی بازی کرد صدای انگلیس ، و او همچنین در سیزدهمین دوره از نسخه آمریکایی مربی بود صدا در سال ۲۰۱۷ و دوباره در فصل پانزدهم در سال ۲۰۱۸٫

جالب است بدانید :

رئیس جمهور ایالات متحده باراک اوباما در حالی که جنیفر هادسون برای دومین مراسم تحلیف رئیس جمهور آمریکا در پس زمینه آواز می خواند ، با همسرش میشل اوباما در حال رقص است. باراک اوباما هنگامی که جنیفر هادسون خواننده در حال اجرای رقص در دومین مراسم تحلیف خود ، ۲۱ ژانویه ۲۰۱۳ ، در حال رقصیدن با همسرش میشل اوباما است.

جنیفر هادسون پس از دریافت جایزه “تونی” با نمایش “یک حلقه عجیب” (A Strange Loop) به مقام “ایگات” (EGOT) رسید. این عنوان به دریافت‌کنندگان جوایز امی، گرمی، اسکار و تونی اطلاق می‌شود.

پیش از هادسون ستارگانی چون “ریتا مورنو”، “آلن منکن“، “اندرو لوید وبر”، “جان لجند”، “مایک نیکلز”، “مل بروکس”، “ووپی گلدبرگ” هر چهار جایزه را دریافت کرده بودند. در تاریخ سینما، تئاتر، موسیقی و تلویزیون، تنها ۱۶ فرد موفق شده بودند به مقام “ایگات” برسند و هادسون نفر هفدهم بود.

او برای فیلم انیمیشن-واقعیت مجازی “بابا یاگا” (Baba Yaga) یک جایزه امی دی‌تایم دریافت کرده است.

آریانا دبوز” مجری هفتاد و پنجمین دوره مراسم اهدای جوایز “تونی” بود. او نیز مانند هادسون برای “داستان وست ساید” (West Side Story) برنده اسکار بهترین بازیگر زن نقش مکمل شده است.

دبوز ۳۱ ساله در حین یکی از اجراهایش در این مراسم با بعضی از مهمانان از جمله “اندرو گارفیلد” شوخی کرد. او پس از نزدیک شدن به گارفیلد آواز خواند: “به تو نزدیکم، آه چقدر نزدیکم، لمس می‌کنم تو را، کار زیادی برنمی‌آید از تو” دبوز سپس روی پای گارفیلد نشست در حالی که به خواندن ادامه داد.

هادسون سخنگوی سرویس هدایت کاهش وزن Weight Watchers از سال ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ بود. او ادعا کرد با استفاده از برنامه شرکت حدود ۸۰ پوند هزینه کرده است. کتاب من این را فهمیدم: چگونه روشهایم را تغییر دادم و آنچه را که به سختی سنگینم کرد از دست دادم (۲۰۱۲) مبارزه او را برای کاهش وزن مستند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید