Taylor Swift

در این مقاله از آرتیها به سراغ زندگی یک خواننده جوان بسیار پر حاشیه و جوان می‌رویم. تیلور سوئیفت، خواننده و ترانه‌سرا مشهور آمریکایی است. او در ۱۳ دسامبر ۱۹۸۹ در ریدینگ، پنسیلوانیا به دنیا آمد. والدین او بنجامین سوئیفت و آندریا فین می‌باشند. تیلور دو خواهر کوچکتر به نام‌های آوا و کریستینا دارد.

تیلور سوئیفت در سنین نوجوانی علاقه شدیدی به موسیقی پیدا کرد و با گیتار آکوستیک شروع به نواختن کرد. او در سن ۱۴ سالگی نخستین آلبوم خود به نام “تیلور سوئیفت” را منتشر کرد. این آلبوم موفقیت بزرگی را برای او به همراه داشت و تبدیل به یکی از خوانندگان پرفروش تاریخ موسیقی شد.

زندگی شخصی تیلور سوئیفت همچنین مورد توجه رسانه‌ها قرار گرفته است. همچنین، Taylor به دلیل فعالیت‌های خیریه و حضور در حمایت از حقوق زنان و جوانان نیز شناخته شده است.

کانیه وست

حاشیه‌های زندگی تیلور سوئیفت:

*تیلور سوئیفت در طول زندگی حاشیه‌هایی را تجربه کرده است. یکی از مهمترین حاشیه‌های او با کانیه وست بود، هنرمند مشهور رپ. در سال ۲۰۰۹، در حالی که تیلور سوئیفت جایزه بهترین ویدئو کلیپ زنده در مراسم MTV Video Music Awards دریافت می‌کرد، کانیه وست روی صحنه آمد و گفت که باید جایزه به بیونسه داده شود. این حادثه باعث شد تا تیلور سوئیفت و کانیه وست در چند سال بعد به عنوان دوستان و دشمنان خبرساز شوند.

*یکی دیگر از حاشیه‌های معروف تیلور سوئیفت، کنترل بر روابط عاطفی او است. او به طور مداوم در رسانه‌ها به خاطر روابط عاطفی خود مورد بحث و تحلیل قرار می‌گیرد و برخی از طرفداران و رسانه‌ها از او به عنوان یک فرد کنترل‌کننده و دستکاری‌کننده شخصیت خود تصور می‌کنند.

*همچنین، تیلور در سال ۲۰۱۶ از جانب گروه موسیقی کانیه وست، در آهنگ “Famous” به عنوان یکی از “خانم‌های خوشگل” نام برده شد. این موضوع باعث شد تا تیلور سوئیفت و کانیه وست دوباره در تناقض قرار بگیرند و در رسانه‌ها به شدت بحث شود.

به طور کلی، Taylor Swift به دلیل روابط عاطفی، تحلیل رفتار و شخصیتش و حضور قوی در رسانه‌ها مورد توجه و بحث قرار می‌گیرد. اما او همچنین به عنوان یک هنرمند با استعداد و فعالیت‌های خیریه قابل تحسین است.

خانم سوئیفت و جو جوناس

تیلور در طول زندگی خود با بسیاری از همکاران و هنرمندان مشهور ارتباط عاشقانه داشته است. برخی از روابط عاشقانه معروف او عبارتند از:

– خانم سوئیفت و جو جوناس، عضو گروه موسیقی جوناس برادران، در سال ۲۰۰۸ رابطه برقرار کردند. این رابطه به طور گسترده‌ای در رسانه‌ها پوشش داده شد و بعداً تیلور سوئیفت آن را به عنوان یکی از روابط ناموفق خود توصیف کرد.

– در سال ۲۰۱۰، تیلور و جیک جیلنهال، بازیگر هالیوود، رابطه عاشقانه‌ای داشتند. این رابطه نیز بسیار پر سروصدا شد و تیلور از آن به عنوان یک رابطه دردناک یاد کرد.

– Taylor و کانور کندریک، بازیگر هالیوود، در سال ۲۰۱۲ وارد رابطه شدند. که بعد از مدتی این رابطه نیز ناموفق بود.

– تیلور سوئیفت و هری استایلز، عضو گروه موسیقی وان دایرکشن، در سال ۲۰۱۲ روابط احساسی داشتند. این رابطه نیز در رسانه‌ها بسیار داغ بود اما به جدایی ختم شد و گفته می‌شود که هری هنوز عاشق اوست.

تیلور و کالوین هریس

– تیلور و کالوین هریس، دی‌جی و تهیه‌کننده موسیقی معروف، در سال ۲۰۱۵ رابطه داشتند. اما بعد از مدتی از یکدیگر جدا شدند.

– در سال ۲۰۱۶، Taylor Swift و تام هیدلستون، بازیگر سرشناس انگلیسی، رابطه عاطفی داشتند. این رابطه نسبتاً کوتاه مدت بود و در پایان باعث جدایی شد.

– تیلور سوئیفت و جو اَلوین، بازیگر پرطرفدار بریتانیایی، در سال ۲۰۱۶ عاشق یکدیگر شدند. اما به دلایل نامعلوم به پایان رسید.

کنسرت‌های تیلور سوئیفت

ثروت و اجرای کنسرت Taylor Swift:

خانم Swift به عنوان یکی از هنرمندان موفق و محبوب در صنعت موسیقی شناخته می‌شود. او تاکنون بیش از ۲۰۰ کنسرت در سراسر جهان برگزار کرده است و تورهایش همواره تماشاگران بسیاری را به خود جذب کرده است. کنسرت‌های تیلور سوئیفت شامل نمایش‌های بزرگ و زنده، صحنه‌های دیدنی و اجراهای تحت تأثیر قرار گرفته است.

ثروت تیلور سوئیفت نیز بسیار قابل توجه است. طبق گزارشات مالی، ثروت او در سال ۲۰۲۱ حدود ۳۶۵ میلیون دلار تخمین زده شده است. او یکی از هنرمندان پردرآمد در صنعت موسیقی است و علاوه بر فروش آلبوم‌هایش، درآمد زیادی از برگزاری کنسرت‌ها، تبلیغات و همکاری با برندهای معروف نیز کسب می‌کند.

خواننده جوان

جوایز:

معروفیت این خواننده جوان نیز به عنوان یکی از موسیقیدانان برجسته و محبوب جهانی است. او در سال ۲۰۱۹ به عنوان هنرمند دهه توسط بیلبورد موزیک تجلیل شد و در فهرست مجله فوربز در سال ۲۰۲۱ به عنوان یکی از زنان قدرتمند و تأثیرگذار در صنعت سرگرمی قرار گرفت. همچنین، تیلور سوئیفت با بیش از ۱۸۰ میلیون فالوئر در اینستاگرام و بیش از ۹۰ میلیون فالوئر در توییتر، یکی از هنرمندان پرطرفدار در شبکه‌های اجتماعی است.

خواننده سرشناس تاکنون بیش از ۳۰۰ جایزه دریافت کرده است. این جوایز شامل ۱۱ جایزه گرمی، ۳۴ جایزه بیلبورد موزیک، ۱۰ جایزه MTV ویدئو موزیک، ۲۳ جایزه ACM، ۱۲ جایزه CMA و ۷ جایزه ریاست جمهوری آمریکا می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید