فیلم کوتاه چاله

وحید داودپور
فیلم کوتاه چاله به کارگردانی وحید داودپور

فیلم کوتاه چاله یکی دیگر از آثار خلاقانه وحید داودپور می باشد که در سال ۱۴۰۲ راهی جشنواره های خارجی شده است و توانسته به بسیاری از جشنواه ها راه پیدا کند. فیلم کوتاه چاله که تهیه کنندگی و نویسندگی آنرا نیز وحید داودپور بر عهده داشته است بار دیگر با فیلم بردای فرشاد یکتایی کلید خورد و ساخته شده است از دیگر دست اندر کاران این اثر هنری می توان به حامد کریوند که نقش بازیگر و همچنین برنامه ریز را در تیم کارگردانی برعهده داشته است اشاره نمود.

از دیگر عوامل این فیلم نیز می توان به حضور امیر حسین قلندری در این اثر هنری اشاره نمود که در نقش دستیار کارگردان با تجربه سینما و تلویزیون بوده است که در تولید این اثر نقش بسزایی داشته است.

بازیگران این فیلم کوتاه ماهان طالبیان و همچنین رژینا سید نیا می باشند. کار تدوین فیلم کوتاه چسب را پوریا صفایی زاده بر عهده داشته است.

فیلم کوتاه چاله جزو فیلم های خاص تولید این کارگردان جوان می باشد که بدون دیالوگ بوده باز هم اشاره ای به آسیب های اجتماعی در این فیلم شده است.

وحید داودپور
فیلم کوتاه چاله

مدت زمان فیلم کوتاه چاله ۱ دقیقه و نیم می باشد که با سه بازیگر ساخته شده است.

وحید داودپور
کارگردان فیلم کوتاه چاله

وحید داودپور عقیده دارد که با کمترین امکانات و تجهیزات هم می توان فیلمی در حد استانداردهای جهانی ساخت و هیچ وقت جوانان فیلم ساز از ساخت ایده و طرح های خود به دلیل مسائل مالی دور نشوند. همچنین این کارگردان جوان ( وحید داودپور ) در عرصه تهیه کنندگی و حمایت از جوانان فیلم ساز نیز فعالیت داشته است و به گفته او اگر طرح و ایده خوب وجود داشته باشد برای حمایت در ساخت و کمک به هنرجویان همیشه پیش قدم است.

وحید داودپور
کارگردان فیلم کوتاه چاله

وحید داودپور با اشاره به اینکه کشور ایران همیشه دارای ایده های خوب برای ساخت فیلم های اجتماعی می باشد باید حمایت کامل از نخبگان فیلم ساز صورت گیرد تا صنعت فیلم سازی ما تبدیل به قطب بزرگی در خاورمیانه شود زیرا واقعا این پتانسیل در جوانان ما وجود دارد که هنوز به چشم دنیا دیده نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید